Zdzisław Budny C-BIT BIS


Informacje:

Nazwa: Zdzisław Budny C-BIT BIS
Adres: Przemysłowa 6
Kod pocztowy: 55-002
Miejscowość: Gajków
Telefon: +48 717345566
WWW: https://www.cebit.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Komputery stacjonarne używane


Komputer używany do podstawowych zastosowań biurowych wcale nie musi być demonem prędkości. Powinien być za to niezawodny i wytrzymały, by nie powodować przypadkowych przestojów w firmie. Dlatego też wiele przedsiębiorstw decyduje się na komputery znanych producentów, którzy słyną z dobrej jakości sprzętów biurowych (głównie Dell), a dodatkowo biorą je w leasing, by za jakiś czas wymienić na kolejną generację sprzętu przy minimalizacji kosztów własnych.

Takie komputery stacjonarne używane, pochodzące z leasingu, mogą potem trafić do innych firm (na przykład dopiero rozpoczynających działalność i oszczędnie planujących koszty), albo też do użytkowników prywatnych. C-BIT BIS ma w swojej ofercie właśnie takie, dokładnie przetestowane i sprawdzone komputery Dell, HP czy Fuji (w różnych typach obudowy — np. desktop lub tower). Można do nich dobrać też świetne monitory LCD albo na przykład drukarki laserowe i stworzyć kompletny, tani i niezawodny zestaw biurowy.

Utworzono: 2020-03-10Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Pęgów

JN Projekt

Wykorzystanie worków typu Big Bag na magazynach i w działach produkcyjnych jest popularne i nietrudno zrozumieć, dlaczego worki te są tak chętnie wdrażane na stacjach ładunkowych - pozwalają one bowiem zapakować większą ilość towarów w bezpieczny i wygodny sposób. Żeby efektywnie korzystać z możliwości worków, niezbędne okazują się stacje rozładunku Big Bag - dzięki nim rozładowywanie ładunków sypkich ze wspomnianych worków przebiegać może szybciej, sprawniej i skuteczniej.

Firma JN Projekt udostępnia takie stacje w swojej ofercie. Warto zatem odwiedzić jej stronę internetową, pod adresem: jnprojekt.pl, gdzie zapoznać się można ze szczegółowymi parametrami wspomnianych maszyn. Ich podstawowymi zaletami są:

  • oszczędność czasu rozładunku,
  • zminimalizowanie udziału pracy ludzkiej,
  • możliwość ponownego wykorzystania worków Big Bag.
Zobacz Więcej

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wprowadziłeś coś nowego na rynek? Jesteś pewien, że Twój produkt to innowacja, jakiej jeszcze nikt inny nie wprowadził, a tym samym chciałabyś go opatentować? Zgłoś się do odpowiedniej kancelarii i we wsparciu rzeczników przejdź przez cały proces. 

Kancelaria rzeczników patentowych kancelariaipat.pl od lat świadczy usługi prawne w zakresie prawa patentowego. Jako kancelaria wspierają oni przedsiębiorców w sprawach przed Urzędem Patentowym RP, przed Światową Organizacją Własności Intelektualnej w Genewie,  jak i przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własnosci Intelektualnej (EUIPO). Wrocławska kancelaria świadczy przede wszystkim usługi takie jak opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń do ochrony wzorów użytkowych, opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń patentów na wynalazki, prowadzenie spraw spornych w zakresie unieważnienia udzielonych już praw wyłącznych, przedłużanie praw ochronnych znaków towarowych, prowadzenie postępowań spornych, jak i wiele innych. 

Zobacz Więcej

Gdańsk

Laweta za grosze

https://lawetazagrosze.pl/
Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl