Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Ingremio-Peszel


Informacje:

Nazwa: Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Ingremio-Peszel
Adres: Laskowska 93
Kod pocztowy: 32-329
Miejscowość: Bolesław
Telefon: 32 647 19 02
WWW: https://ingremio.com.plOceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Rura rl • https://ingremio.com.pl


Produkcji rur do instalacji elektrycznych, wentylacyjnych i grzewczych na co dzień podejmuje się przedsiębiorstwo Ingremio. Asortyment obejmuje rozwiązania dla wielu branż, tym samym gwarantując dopasowanie do licznych układów i instalacji, wymagających odrębnych parametrów.

Jeśli interesuje Cię rura rl, to na pewno warto zapoznać się z ofertą producenta i sięgnąć po jeden z wielu wyrobów. Rury tego typu dostępne są w kilku rozmiarach, co pozwala dopasować je do potrzeb. Nie można zapomnieć, że prócz wyrobów stosowanych w elektroinstalacjach, na stronie internetowej czekają także produkty przydatne przy ochronie mikrobiologicznej, w przemyśle motoryzacyjnym, przy technikach grzewczych i sanitarnych, a także w wielu innych.  Do stworzenia wszystkich wykorzystywane są wysokiej jakości materiały, dzięki czemu odznaczają się one trwałością, funkcjonalnością i przystosowaniem do konkretnych warunków. Wszystkie informacje dotyczące produktów czekają na stronie internetowej, z którą warto zapoznać się jeszcze dzisiaj. 

Utworzono: 2021-10-19Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Kraków

Stachurski Przeprowadzki

Firma Stachurski udostępnia przeprowadzki i transport w Krakowie, gdzie podobne usługi cieszą się sporą popularnością i zainteresowaniem. Na stronie internetowej: przeprowadzki-stachurski.com.pl dostępne są szczegółowe informacje na temat świadczonych usług. Tam odnaleźć można także dane kontaktowe, niezbędne do nawiązania współpracy oraz orientacyjny cennik za świadczone usługi.

W zakres oferty omawianej firmy wchodzi transport rozmaitych przedmiotów, w tym również wielkogabarytowych. To także kompleksowe wsparcie podczas przeprowadzki - zaplanowanie wszelkich aspektów logistycznych, załadunek, transport i rozładunek w miejscu docelowym. Taka pomoc pozwala na szybkie i sprawne przeprowadzenie mieszkania, domu, czy nawet biura lub lokalu usługowego. Niezaprzeczalnie warto skorzystać z tak atrakcyjnej oferty!

Zobacz Więcej

Kraków

Transfer Przeprowadzki

Martwisz się tym, że wyprowadzka z obecnie zajmowanego mieszkania sporo Cię wyniesie? Nie dość, że musisz ponieść wysokie koszty remontu i urządzania nowego mieszkania, to czeka jeszcze na Ciebie kolejny koszt związany z transportem! Na szczęście wcale nie musisz bać się tego, że wyniesie Cię to sporo, bo jest teraz firma oferująca najtańszy transport w Krakowie. Dzięki temu koszty Twojej przeprowadzki wcale nie wzrosną aż tak, jak się tego bałeś, a wreszcie zaczniesz mieszkać w nowym miejscu. 

Firmę, o której mowa, znajdziesz na stronie przeprowadzkitransfer.pl. Tam też czeka na Ciebie dokładny cennik i szczegółowe informacje związane z korzystaniem z tego typu usług. Twoja przeprowadzka z pomocą takiej firmy może się odbyć szybko i bez żadnych problemów. Nie czekaj więc i już teraz sprawdź, jakie terminy są dostępne, żeby umówić się na taki, który najbardziej Ci odpowiada. 

Zobacz Więcej

Oświęcim

PPHU "BU-MOR"

Coraz większą popularnością cieszą się kursy na odległość. Umożliwiają one przyswojenie wymaganego materiału i zdanie egzaminów bez wychodzenia z domu. 

Dzięki platformie eszkoleniabhp.com można odbyć szkolenie BHP online dla stomatologów oraz pracowników asystujących w trakcie zabiegów, który  uwzględnia specyfikę pracy w gabinecie dentystycznym. Tematyka szkolenia na odległość porusza szczegółowo problemy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.  Związane są one z ergonomią oraz narażeniem na czynniki biologiczne i niebezpieczne. Celem szkolenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy i umiejętności m.in. z zakresu:

  • oceny zagrożeń związanych z wykonywaną pracą, w tym zagrożeń związanych z wykonywaniem zabiegów oraz obsługą urządzeń emitujących szkodliwe pole elektromagnetyczne oraz promieniowanie
  •  metod ochrony przed zagrożeniami dla zdrowia i bezpieczeństwa pracowników,
  •  kształtowania warunków pracy w sposób zgodny z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny  pracy,
  • postępowania w razie wypadku oraz w sytuacjach awaryjnych.
Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl