Wyrób Części do Urządzeń Elektromech. i Elektron. Marek Stachura


Informacje:

Nazwa: Wyrób Części do Urządzeń Elektromech. i Elektron. Marek Stachura
Adres: Poniatowskiego 24
Kod pocztowy: 39-300
Miejscowość: Mielec
Telefon: 603 752 624
WWW: https://skrawanieobrobka.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Wyrób Części do Urządzeń Elektromech. i Elektron. Marek Stachura - Obróbka skrawaniem cnc


Jeszcze do niedawna każdą część trzeba było wykonać na konwencjonalnych maszynach typu tokarki czy obrabiarki. Obecnie do tego celu wykorzystuje się maszyny CNC. Większość zakładów zajmujących się takimi usługami jak obróbka skrawaniem CNC ma wysoko wyspecjalizowane maszyny, które są w stanie wykonać wiele tysięcy elementów o niebywałej powtarzalności. Jednym z rzetelniej wykonujących powierzone mu prace zakładów jest rodzinna firma z okolic Mielca, którą można znaleźć na stronie skrawanieobrobka.pl. Ma ona w swoim parku maszynowym nie tylko w maszyny sterowane numerycznie, ale także konwencjonalne obrabiarki, na których jest w stanie wykonać praktycznie każdą część.

Firma wyposażona jest także w specjalne prasy do tłoczenia i wykrawania części z arkuszy, więc jej oferta jest bardzo bogata i możliwe jest do wykonania każde nawet bardzo skomplikowane zadanie. Zakład zaprasza osoby zdecydowane na współpracę stałą, a także jednorazową. Większość klientów, którzy raz złożyli tutaj zamówienie, pozostało z zakładem na dłużej, ceniąc sobie jego rzetelność, terminowość i wysoką jakość usług.

Utworzono: 2020-02-19Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Jedlicze

Abikon Producent

Spośród materiałów, które znajdują szerokie zastosowanie w produkcji akcesoriów biurowych i przemysłowych, prym wiodą syntetyki na bazie PCV, plastiku i pochodnych. Dzieje się tak ze względu na ich wodoodporność, elastyczność, trudnopalność i trwałość.

Zamówienie, złożone na abikon-producent.pl, umożliwia dostosowanie akcesoriów do indywidualnych potrzeb:

  • producent oferuje profesjonalne gięcie plexi, tak, aby wymiar tabliczek, ramek, potykaczy oraz stojaków był idealnie dopasowany,
  • firma współpracuje z dostawcami dobrych jakościowo materiałów,
  • cena dostawy zamówienia hurtowego, niezależnie od jego wagi i rozmiarów, jest zawsze jednakowa.

Firma Abikon zajmuje się produkcją akcesoriów już od kilkunastu lat, dostarczając na rynek polski funkcjonalne akcesoria biurowe i reklamowe, również poprzez sklep internetowy.

Zobacz Więcej

Krosno

MUKK Architektura Wnętrz

Aranżujesz łazienkę i gdy już myślisz, że wszystko jest spójne i dopasowane, okazuje się, że grzejnik nie pasuje? Jego forma jest daleka od tego, jaki charakter przyjmuje pomieszczenie? W takim wypadku powinieneś zapoznać się z ofertą produktów wloskielazienki.pl - firmy, która dystrybuuje produkty zagranicznych producentów. 

Przedsiębiorstwo stawia na meble, armaturę, a także grzejniki z Włoch i Hiszpanii, bazując na wypracowanych przez lata kontaktach ze sprawdzonymi markami. Dzięki temu każdy grzejnik łazienkowy retro, jaki zakupuje klient, jest wysokiej jakości, jak i dostępny w atrakcyjnej cenie, której nie zaoferuje Ci żaden inny sklep z branży. Przekonaj się o tym sam - zapoznaj się z produktami zamieszczonymi w galerii i dopytaj doradcę o cenę oraz możliwość sprowadzenia konkretnego modelu od producenta. 

Zobacz Więcej

Krosno

MUKK Architektura Wnętrz

Marzeniem wielu właścicieli domów i mieszkań jest posiadanie wanny wolnostojącej. Aranżacje z wykorzystaniem takiej wanny znaleźć można w wielu katalogach i inspiracjach z showroomów, jednak czy znalezienie samego produktu jest równie łatwe? 

Tak, o ile wie się, gdzie szukać! A miejscem wartym odwiedzenia jest strona firmy wloskielazienki.pl. To tam czekają na wszystkich klientów wanny wolnostojące retro, pochodzące od znanych i cenionych we Włoszech, jak i Hiszpanii producentów. Wykonane są one z najwyższej jakości materiałów, a także z dbałością o nawet najmniejszy detal. Wszelkie zdobienia oraz formy nóg, na jakich stoją wanny to kwintesencja stylu retro, który z powodzeniem można wprowadzić do własnego wnętrza. W razie pytań czy wątpliwości doświadczeni doradcy służą pomocą oraz radą. Warto skorzystać z ich wiedzy!

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl