Techno


Informacje:

Nazwa: Techno
Adres: Główna 6
Kod pocztowy: 55-010
Miejscowość: Święta Katarzyna
Telefon: 885116161
WWW: https://www.techno.com.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

https://www.techno.com.pl/ • Worki barierowe


Producenci artykułów żywnościowych i innych, wymagających szczelnych opakowań, znajdą odpowiednie folie u dolnośląskiego producenta. Firmę tę można znaleźć na stronie techno.com.pl wraz z bogatym asortymentem. Jest to nie tylko producent rozmaitych rodzajów folii i worków, ale też dystrybutor urządzeń pakujących, renomowanych, europejskich marek. Firma ta produkuje m.in. worki barierowe, zamykane przy pomocy pakowarek próżniowych i zgrzewarek stołowych.

Pakuje się w nie nie tylko produkty spożywcze, wymagające ochrony przed utratą cennych właściwości, w tym smaku i zapachu, ale również sterylne artykuły medyczne i elektrotechniczne. Worki te produkuje się z folii barierowej:

  • PA/PE - bezbarwnej,
  • MET/PET/PE - metalizowanej,
  • PA/PE/ MET - bezbarwno-srebrnej i bezbarwno-złotej.

Producenci poszukujący worków w różnych rozmiarach znajdą na stronie tabelę z zakresem wielkości. Do zalet tych opakowań należy zaliczyć doskonałą termoformowalność, wyjątkową szczelność, wysoką przezroczystość i dobrą zgrzewalność.

Utworzono: 2023-11-04Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Pęgów

JN Projekt

Wykorzystanie worków typu Big Bag na magazynach i w działach produkcyjnych jest popularne i nietrudno zrozumieć, dlaczego worki te są tak chętnie wdrażane na stacjach ładunkowych - pozwalają one bowiem zapakować większą ilość towarów w bezpieczny i wygodny sposób. Żeby efektywnie korzystać z możliwości worków, niezbędne okazują się stacje rozładunku Big Bag - dzięki nim rozładowywanie ładunków sypkich ze wspomnianych worków przebiegać może szybciej, sprawniej i skuteczniej.

Firma JN Projekt udostępnia takie stacje w swojej ofercie. Warto zatem odwiedzić jej stronę internetową, pod adresem: jnprojekt.pl, gdzie zapoznać się można ze szczegółowymi parametrami wspomnianych maszyn. Ich podstawowymi zaletami są:

  • oszczędność czasu rozładunku,
  • zminimalizowanie udziału pracy ludzkiej,
  • możliwość ponownego wykorzystania worków Big Bag.
Zobacz Więcej

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wprowadziłeś coś nowego na rynek? Jesteś pewien, że Twój produkt to innowacja, jakiej jeszcze nikt inny nie wprowadził, a tym samym chciałabyś go opatentować? Zgłoś się do odpowiedniej kancelarii i we wsparciu rzeczników przejdź przez cały proces. 

Kancelaria rzeczników patentowych kancelariaipat.pl od lat świadczy usługi prawne w zakresie prawa patentowego. Jako kancelaria wspierają oni przedsiębiorców w sprawach przed Urzędem Patentowym RP, przed Światową Organizacją Własności Intelektualnej w Genewie,  jak i przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własnosci Intelektualnej (EUIPO). Wrocławska kancelaria świadczy przede wszystkim usługi takie jak opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń do ochrony wzorów użytkowych, opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń patentów na wynalazki, prowadzenie spraw spornych w zakresie unieważnienia udzielonych już praw wyłącznych, przedłużanie praw ochronnych znaków towarowych, prowadzenie postępowań spornych, jak i wiele innych. 

Zobacz Więcej

Gdańsk

Laweta za grosze

https://lawetazagrosze.pl/
Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl