Tania Paczka


Informacje:

Nazwa: Tania Paczka
Adres: Wolności 50
Kod pocztowy: 58-500
Miejscowość: Jelenia Góra
Telefon: 222302289
WWW: https://tania-paczka.net/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Paczki za granicę


Zgodnie z regulaminem dostępnym na tronie brokera kurierskiego, w paczkach krajowych i zagranicznych nie mogą być przewożone materiały wybuchowe, toksyczne i ogólnie przyjęte za niebezpieczne. Obowiązkiem nadawcy podczas wypełniania formularza dostępnego na Tania-paczka.net jest określenie grupy towarowej, które znajduje się w paczce. Ma to szczególne znaczenie w przypadku, kiedy adresatem jest osoba, która zamieszkuje poza terenem Unii Europejskiej. 

Wszyscy przewoźnicy dostępni na prezentowanej stronie, to firmy w wieloletnim doświadczeniem. Paczki za granicę realizuje między innymi DHL, który jest znany na całym świecie. Wybierają tę lub inną opcję klienci mają pewność, że ich paczka dotrze na miejsce, w stanie nienaruszonym. Koszty nadania są zdecydowanie niższe od tych, które klient uzyskałby, decydując się na indywidualne nadanie paczki. 

Utworzono: 2021-10-04Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Pęgów

JN Projekt

Wykorzystanie worków typu Big Bag na magazynach i w działach produkcyjnych jest popularne i nietrudno zrozumieć, dlaczego worki te są tak chętnie wdrażane na stacjach ładunkowych - pozwalają one bowiem zapakować większą ilość towarów w bezpieczny i wygodny sposób. Żeby efektywnie korzystać z możliwości worków, niezbędne okazują się stacje rozładunku Big Bag - dzięki nim rozładowywanie ładunków sypkich ze wspomnianych worków przebiegać może szybciej, sprawniej i skuteczniej.

Firma JN Projekt udostępnia takie stacje w swojej ofercie. Warto zatem odwiedzić jej stronę internetową, pod adresem: jnprojekt.pl, gdzie zapoznać się można ze szczegółowymi parametrami wspomnianych maszyn. Ich podstawowymi zaletami są:

  • oszczędność czasu rozładunku,
  • zminimalizowanie udziału pracy ludzkiej,
  • możliwość ponownego wykorzystania worków Big Bag.
Zobacz Więcej

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wprowadziłeś coś nowego na rynek? Jesteś pewien, że Twój produkt to innowacja, jakiej jeszcze nikt inny nie wprowadził, a tym samym chciałabyś go opatentować? Zgłoś się do odpowiedniej kancelarii i we wsparciu rzeczników przejdź przez cały proces. 

Kancelaria rzeczników patentowych kancelariaipat.pl od lat świadczy usługi prawne w zakresie prawa patentowego. Jako kancelaria wspierają oni przedsiębiorców w sprawach przed Urzędem Patentowym RP, przed Światową Organizacją Własności Intelektualnej w Genewie,  jak i przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własnosci Intelektualnej (EUIPO). Wrocławska kancelaria świadczy przede wszystkim usługi takie jak opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń do ochrony wzorów użytkowych, opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń patentów na wynalazki, prowadzenie spraw spornych w zakresie unieważnienia udzielonych już praw wyłącznych, przedłużanie praw ochronnych znaków towarowych, prowadzenie postępowań spornych, jak i wiele innych. 

Zobacz Więcej

Gdańsk

Laweta za grosze

https://lawetazagrosze.pl/
Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl