‘’SOKOŁOWSKI’’ Sokołowski Michał


Informacje:

Nazwa: ‘’SOKOŁOWSKI’’ Sokołowski Michał
Adres: Fabryczna 3
Kod pocztowy: 59-706
Miejscowość: Gromadka
Telefon: 00447388774078
WWW: https://www.sokolowskiwszystkozmetalu.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

https://www.sokolowskiwszystkozmetalu.pl/ - Bramy garażowe dolnośląskie


Odpowiednie zabezpieczenie samochodu jest bardzo ważne dla każdego właściciela. Dlatego dobrze jest posiadać wysokiej klasy bramę do garażu, która okaże się gwarantem bezpieczeństwa. Warto jednak postawić na bramę od profesjonalistów.

Tego typu produkty dostarcza swoim klientom przedsiębiorstwo Sokołowski Wszystko z Metalu. Firma ta udostępnia bramy garażowe w województwie dolnośląskim i wielu innych miejscach, gwarantując również doskonałe połączenie wysokiej jakości z niskimi cenami. Co ważne, to samo przedsiębiorstwo zajmuje się również produkcją i montażem metalowych ogrodzeń, bram wjazdowych i balustrad balkonowych. Przed podjęciem decyzji o współpracy można też zgłosić wszelkie wątpliwości pracownikom, którzy chętnie je rozwieją, a ponadto dopasują ofertę do potrzeb. Skorzystaj z szansy i złóż zamówienie!

Utworzono: 2020-04-02Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Pęgów

JN Projekt

Wykorzystanie worków typu Big Bag na magazynach i w działach produkcyjnych jest popularne i nietrudno zrozumieć, dlaczego worki te są tak chętnie wdrażane na stacjach ładunkowych - pozwalają one bowiem zapakować większą ilość towarów w bezpieczny i wygodny sposób. Żeby efektywnie korzystać z możliwości worków, niezbędne okazują się stacje rozładunku Big Bag - dzięki nim rozładowywanie ładunków sypkich ze wspomnianych worków przebiegać może szybciej, sprawniej i skuteczniej.

Firma JN Projekt udostępnia takie stacje w swojej ofercie. Warto zatem odwiedzić jej stronę internetową, pod adresem: jnprojekt.pl, gdzie zapoznać się można ze szczegółowymi parametrami wspomnianych maszyn. Ich podstawowymi zaletami są:

  • oszczędność czasu rozładunku,
  • zminimalizowanie udziału pracy ludzkiej,
  • możliwość ponownego wykorzystania worków Big Bag.
Zobacz Więcej

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wprowadziłeś coś nowego na rynek? Jesteś pewien, że Twój produkt to innowacja, jakiej jeszcze nikt inny nie wprowadził, a tym samym chciałabyś go opatentować? Zgłoś się do odpowiedniej kancelarii i we wsparciu rzeczników przejdź przez cały proces. 

Kancelaria rzeczników patentowych kancelariaipat.pl od lat świadczy usługi prawne w zakresie prawa patentowego. Jako kancelaria wspierają oni przedsiębiorców w sprawach przed Urzędem Patentowym RP, przed Światową Organizacją Własności Intelektualnej w Genewie,  jak i przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własnosci Intelektualnej (EUIPO). Wrocławska kancelaria świadczy przede wszystkim usługi takie jak opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń do ochrony wzorów użytkowych, opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń patentów na wynalazki, prowadzenie spraw spornych w zakresie unieważnienia udzielonych już praw wyłącznych, przedłużanie praw ochronnych znaków towarowych, prowadzenie postępowań spornych, jak i wiele innych. 

Zobacz Więcej

Gdańsk

Laweta za grosze

https://lawetazagrosze.pl/
Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl