Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sławomir Tarant


Informacje:

Nazwa: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sławomir Tarant
Adres: Os.Słowiańskie 23
Kod pocztowy: 63-112
Miejscowość: Manieczki
Telefon: 502 198 844
WWW: http://www.tarant.com.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sławomir Tarant • Szkolenia BHP Swarzędz


Firma ta znajduje się na terenie Manieczek. Przedsiębiorstwo może wiele zaoferować osobom zainteresowanym profesjonalnym wsparciem o charakterze:

  • doradczym
  • szkoleniowym

Zaangażowanie podmiotu o nazwie TARANT do współpracy okazać się może świetnym pomysłem dla osób, które zajmują się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w rozmaitych branżach. W ofercie firmy dostępne są między innymi wstępne i okresowe szkolenia BHP w Swarzędzu oraz w Środzie Wielkopolskiej. Przedsiębiorstwo ma do zaproponowania również usługi w zakresie doradztwa z zakresu bezpieczeństwa, przeprowadzania kontroli okresowych, wsparcia przy przygotowywaniu wniosków do urzędów w sprawach dotyczących ochrony środowiska, przeprowadzania audytów z obszaru Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, opracowywania instrukcji stanowiskowych, a także przeprowadzania szkoleń dotyczących ochrony przeciwpożarowej. Skorzystanie z pomocy firmy może być bardzo praktycznym rozwiązaniem. Firma oferuje atrakcyjne ceny i wysoką jakość obsługi klienta.

Utworzono: 2022-10-29Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Rogoźno k. Poznania

BaluSteel S.C.

Utrzymany w stylu nowoczesnym dom wymaga takich rozwiązań, które sprawią, że wszystkie elementy wystroju będą stanowiły harmonię i dotyczy to także schodów i balustrad. Nie ma chyba nic bardziej awangardowego niż odpowiednio dobrane, neutralne i wpasowujące się w każdą aranżację szkło. Nie tylko doskonale zabezpieczy ono schody i antresole, ale także sprawi, że wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.

Piękne, oryginalne wewnętrzne i zewnętrzne balustrady szklane można zamówić w Poznaniu w firmie, która od lat śledzi trendy w budownictwie i świetnie rozumie potrzeby klientów. Na stronie balusteel.eu można obejrzeć różne realizacje zamówień z samego szkła klejonego laminowanego lub hartowanego laminowanego, jak i z połączenia stali nierdzewnej ze szkłem. Bez względu na wybór, produkty tego wytwórcy są trwałe, awangardowe i estetyczne. Zapewniają bezpieczeństwo dorosłym i dzieciom, a także niezmącony niczym widok z balkonu czy tarasu.

Zobacz Więcej

Luboń

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Serdecznie pragniemy zaprosić do zapoznania się z ofertą sprzedażową polecanego producenta PrefEko. Ta znana i doświadczona firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaproponowała uchwyt odgromowy wykonany z innego materiału niż beton. Klasyczne, ale już przestarzałe bloczki odgromowe zostały zastąpione lekkim, lecz bardzo wytrzymałym materiałem, który jest w stanie oprzeć się zmianom temperatur i różnym uszkodzeniom mechanicznym.

Wspornik typu U-8 pozwala na szybki montaż bez konieczności posiadania bardziej skomplikowanych i zaawansowanych urządzeń. Prace instalacyjne uchwytów może wykonać jedna osoba, dzięki łatwości mocowania. Sam uchwyt jest niezwykle stabilny, dzięki trzem mocowaniom, co pozwala skutecznie zastąpić starsze instalacje odgromowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz przejrzenia specyfikacji produktu.

Zobacz Więcej

Poznań

PRO-SELECT Sp. z o.o

Strzyżenie panów oraz modne krótkie cięcia u pań wymagają posiadania specjalnych akcesoriów, takich jak maszynki fryzjerskie. Urządzenia tego rodzaju muszą posiadać zaś specjalne cechy, by korzystanie z nich było wygodne, efektywne oraz bezpieczne. Hurtownia fryzjerska Hairs.pl oferuje znakomite urządzenia tego rodzaju w różnych wariantach. Pochodzą one od najlepszych w branży producentów, można więc mieć pewność, że będą znakomicie spełniać swoją rolę i służyć długi czas.

W dodatku zakup tych urządzeń nie wiąże się z wielkimi wydatkami, gdyż hurtownia ta znana jest jako miejsce mające bardzo przystępne ceny nawet najlepszych produktów. Powoduje to, że z jej usług chętnie korzystają nie tylko duże, renomowane salony, ale też niewielkie zakłady, które nie chcą wydawać na zakupy dużych pieniędzy.

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl