PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA


Informacje:

Nazwa: PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA
Adres: Ostrowskiego 30
Kod pocztowy: 53-238
Miejscowość: Wrocław
Telefon: +48713551808
WWW: https://proqual.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Kontrola jakości szkolenia | PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA


Oferta szkoleń opracowanych przez PROQUAL jest doskonale oceniana przez wiele podmiotów biznesowych z całej Polski. Dostępne moduły dotyczą takich zagadnień jak audyty, ale koncentrują się też na innych obszarach istotnych w kontekście funkcjonowania przedsiębiorstw. Zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym oraz zdalnym.

Bez względu na wybrany wariant, jakość merytoryczna stoi na jednakowo wysokim poziomie. Jeśli pożądanym tematem jest kontrola jakości, szkolenia w tym zakresie bazują na standardzie AQL. Oznacza to, że po jego odbyciu można znacznie efektywniej przeprowadzać kontrolę statystyczną.

Utworzono: 2022-05-20Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Pęgów

JN Projekt

Wykorzystanie worków typu Big Bag na magazynach i w działach produkcyjnych jest popularne i nietrudno zrozumieć, dlaczego worki te są tak chętnie wdrażane na stacjach ładunkowych - pozwalają one bowiem zapakować większą ilość towarów w bezpieczny i wygodny sposób. Żeby efektywnie korzystać z możliwości worków, niezbędne okazują się stacje rozładunku Big Bag - dzięki nim rozładowywanie ładunków sypkich ze wspomnianych worków przebiegać może szybciej, sprawniej i skuteczniej.

Firma JN Projekt udostępnia takie stacje w swojej ofercie. Warto zatem odwiedzić jej stronę internetową, pod adresem: jnprojekt.pl, gdzie zapoznać się można ze szczegółowymi parametrami wspomnianych maszyn. Ich podstawowymi zaletami są:

  • oszczędność czasu rozładunku,
  • zminimalizowanie udziału pracy ludzkiej,
  • możliwość ponownego wykorzystania worków Big Bag.
Zobacz Więcej

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wprowadziłeś coś nowego na rynek? Jesteś pewien, że Twój produkt to innowacja, jakiej jeszcze nikt inny nie wprowadził, a tym samym chciałabyś go opatentować? Zgłoś się do odpowiedniej kancelarii i we wsparciu rzeczników przejdź przez cały proces. 

Kancelaria rzeczników patentowych kancelariaipat.pl od lat świadczy usługi prawne w zakresie prawa patentowego. Jako kancelaria wspierają oni przedsiębiorców w sprawach przed Urzędem Patentowym RP, przed Światową Organizacją Własności Intelektualnej w Genewie,  jak i przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własnosci Intelektualnej (EUIPO). Wrocławska kancelaria świadczy przede wszystkim usługi takie jak opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń do ochrony wzorów użytkowych, opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń patentów na wynalazki, prowadzenie spraw spornych w zakresie unieważnienia udzielonych już praw wyłącznych, przedłużanie praw ochronnych znaków towarowych, prowadzenie postępowań spornych, jak i wiele innych. 

Zobacz Więcej

Gdańsk

Laweta za grosze

https://lawetazagrosze.pl/
Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl