Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska


Informacje:

Nazwa: Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska
Adres: Granitowa 1
Kod pocztowy: 02-681
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 603 581 851
WWW: https://ogrodprzemian.plOceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Jak żyć w zgodzie ze sobą


Chęć zadowolenia najbliższych jest niekiedy bardzo silna, a na dodatek pochłania ogromne ilości czasu i energii, która mogłaby zostać spożytkowana w zupełnie inny sposób. Nieustanne zastanawianie się nad tym, co pomyśli otoczenie, sprawia, że dana osoba ma problemy z podejmowaniem decyzji. Ponadto przejmowanie się opiniami innych bywa stresujące, co negatywnie wpływa na jakość życia. Nic więc dziwnego, że niektórzy zastanawiają się, jak żyć w zgodzie ze sobą. Przydatne informacje na ten temat znajdują się na stronie ogrodprzemian.pl.

Jest to adres specjalistki Małgorzaty Trzaskowskiej, która od lat prowadzi sesje coachingowe przynoszące szereg korzyści. Przede wszystkim pozytywnie wpływają one na poczucie własnej wartości, dzięki czemu klienci nie martwią się tak bardzo o to, co pomyślą o ich działaniach czy opiniach inni. Ponadto poznają swoje mocne strony, dlatego nie mają obaw przed podejmowaniem nowych wyzwań. Program ten obejmuje aż 8 sesji trwających 60 minut, które odbywają się przez Skype lub w gabinecie.

Utworzono: 2020-06-13Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Warszawa

Polska Stolarka Budowlana PSB Okna

Okna aluminiowe cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli zostaną precyzyjne wykonane, to są bardzo szczelne i energooszczędne. Ważne jednak, aby zamawiać je u sprawdzonego producenta, który posiada doświadczenie. Dlatego, jeśli interesuje Cię dobry i sprawdzony producent stolarki aluminiowej z Warszawy, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową psb-okna.pl i sprawdź ich ofertę. U nich znajdziesz naprawdę szeroki wybór dobrych jakościowo okien i drzwi wykonanych z wysokiej jakości materiałów.
Zapoznaj się dokładnie z ofertą firmy Polska Stolarka Budowlana. Odwiedź ich stronę internetową, sprawdź dostępne u nich produkty i wybierz idealne okna, które najlepiej spełnia Twoje oczekiwania w kwestii funkcjonalności oraz aspektów wizualnych. Decydując się na ich okna i drzwi, możesz mieć pewność, że będą one naprawdę wysokiej jakości i posłużą Ci przez długie lata.

Zobacz Więcej

Radzymin

Sapart

Zastanawiasz się gdzie znaleźć części zamienne do samochodu Opel Corsa? Najlepszą cenę oraz gwarancję doskonałej jakości uzyskasz zamawiając je bezpośrednio na stronie sapart.pl. To dostawca elementów przeznaczonych do wymiany zużytych części i naprawy, oferujący jedynie najwyższej jakości produkty do dziesiątek marek i modeli. 

Wśród najbardziej poszukiwanych części bez wątpienia znajdują się reflektory do Opla Corsa i innych modeli tej marki. Reflektory są jednym z podstawowych elementów gwarantujących bezpieczeństwo jazdy - szczególnie w nocy lub w trudnych warunkach atmosferycznych, które w naszym kraju mają miejsce przez większość roku.  Dlatego tak ważne jest, żeby mieć pewność, że zamówione oświetlenie da Ci gwarancję pełnego bezpieczeństwa - właśnie taką jaką daje ten sklep internetowy. 

Zobacz Więcej

Warszawa

Polskie Centrum Szkoleń BHP i Ppoż

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy obejmuje każdego pracownika. Jeżeli z jakiegoś powodu nie mamy możliwości skierować podwładnych na kurs internetowy.

Profesjonalne szkolenia okresowe BHP przez internet, organizowane przez Polskie Centrum Szkoleń BHP i Ppoż Luxcontrol Polska, to wybór, poparty wieloletnim doświadczeniem i rekomendacjami klientów.

W ofercie, przedstawionej online na szkoleniabhp-online.pl, znajdziemy propozycje szkoleń, skierowanych do:

  • pracowników biura i administracji,
  • pracowników oświaty, służby zdrowia,
  • osób, pracujących w sektorze handlu i usług.

Niska cena oferowanych kursów jest kolejnym atutem tej formy kształcenia, a certyfikat otrzymujemy niezwłocznie po ukończeniu nauki. Wszelkie niezbędne informacje odnajdziemy pod adresem internetowym firmy Luxcontrol Polska.

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl