PHI BEFRA FRANKOWSKI SPÓŁKA JAWNA


Informacje:

Nazwa: PHI BEFRA FRANKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
Adres: Adama Mickiewicza 63
Kod pocztowy: 01-625
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 601 246 411
WWW: http://bimoto.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

PHI BEFRA FRANKOWSKI SPÓŁKA JAWNA | Rower z napędem spalinowym


Dawniej takie jednoślady stanowiły jedynie obiekt marzeń wielu osób, które z powodu chorób stawowych nie mogli sobie pozwolić na pedałowanie. Obecnie nawet oni mają szansę usiąść na siodełku i cieszyć się ulubionym swoim sportem. Rower z napędem spalinowym może być wykorzystywany przez każdego. Umożliwia on jazdę bez pracowania mięśniami nóg. 

Dla wielu cyklistów,w  tym głównie osób starszych, jest to jedyna szansa, by móc jeszcze obserwować krajobrazy z perspektywy siodełka. Silnik można włączać i wyłączać w dowolnej chwili. Oznacza to, że w grę wchodzi również tradycyjna jazda. Urządzenie jest praktyczne i łatwe w obsłudze. Najważniejsze jednak, że działa w sposób bezpieczny. Dużą zaletą jest jego cena, która sprawia, że na zakup może sobie pozwolić niemal każdy rowerzysta. Osoby zainteresowane powinny sprawdzić ofertę przygotowaną przez sklep Bimoto s.c. Specjaliści z tego punktu służą poradami i chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości.

Utworzono: 2020-06-26Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Warszawa

Polska Stolarka Budowlana PSB Okna

Okna aluminiowe cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli zostaną precyzyjne wykonane, to są bardzo szczelne i energooszczędne. Ważne jednak, aby zamawiać je u sprawdzonego producenta, który posiada doświadczenie. Dlatego, jeśli interesuje Cię dobry i sprawdzony producent stolarki aluminiowej z Warszawy, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową psb-okna.pl i sprawdź ich ofertę. U nich znajdziesz naprawdę szeroki wybór dobrych jakościowo okien i drzwi wykonanych z wysokiej jakości materiałów.
Zapoznaj się dokładnie z ofertą firmy Polska Stolarka Budowlana. Odwiedź ich stronę internetową, sprawdź dostępne u nich produkty i wybierz idealne okna, które najlepiej spełnia Twoje oczekiwania w kwestii funkcjonalności oraz aspektów wizualnych. Decydując się na ich okna i drzwi, możesz mieć pewność, że będą one naprawdę wysokiej jakości i posłużą Ci przez długie lata.

Zobacz Więcej

Radzymin

Sapart

Zastanawiasz się gdzie znaleźć części zamienne do samochodu Opel Corsa? Najlepszą cenę oraz gwarancję doskonałej jakości uzyskasz zamawiając je bezpośrednio na stronie sapart.pl. To dostawca elementów przeznaczonych do wymiany zużytych części i naprawy, oferujący jedynie najwyższej jakości produkty do dziesiątek marek i modeli. 

Wśród najbardziej poszukiwanych części bez wątpienia znajdują się reflektory do Opla Corsa i innych modeli tej marki. Reflektory są jednym z podstawowych elementów gwarantujących bezpieczeństwo jazdy - szczególnie w nocy lub w trudnych warunkach atmosferycznych, które w naszym kraju mają miejsce przez większość roku.  Dlatego tak ważne jest, żeby mieć pewność, że zamówione oświetlenie da Ci gwarancję pełnego bezpieczeństwa - właśnie taką jaką daje ten sklep internetowy. 

Zobacz Więcej

Warszawa

Polskie Centrum Szkoleń BHP i Ppoż

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy obejmuje każdego pracownika. Jeżeli z jakiegoś powodu nie mamy możliwości skierować podwładnych na kurs internetowy.

Profesjonalne szkolenia okresowe BHP przez internet, organizowane przez Polskie Centrum Szkoleń BHP i Ppoż Luxcontrol Polska, to wybór, poparty wieloletnim doświadczeniem i rekomendacjami klientów.

W ofercie, przedstawionej online na szkoleniabhp-online.pl, znajdziemy propozycje szkoleń, skierowanych do:

  • pracowników biura i administracji,
  • pracowników oświaty, służby zdrowia,
  • osób, pracujących w sektorze handlu i usług.

Niska cena oferowanych kursów jest kolejnym atutem tej formy kształcenia, a certyfikat otrzymujemy niezwłocznie po ukończeniu nauki. Wszelkie niezbędne informacje odnajdziemy pod adresem internetowym firmy Luxcontrol Polska.

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl