KLIMATEST


Informacje:

Nazwa: KLIMATEST
Adres: Obrońców Poczty Gdańskiej 5C
Kod pocztowy: 52-204
Miejscowość: Wrocław
Telefon: +48713540680
WWW: https://www.klimatest.euOceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Komora klimatyczna | http://www.klimatest.eu


Poszukując zaawansowanych maszyn przemysłowych do przeprowadzania testów i badań materiału, warto zainteresować się ofertą firmy Klimatest. Oferuje ona bardzo szeroki wachlarz maszyn pochodzących od najlepszych producentów w branży, a jednym z najciekawszych, dostępnych aktualnie urządzeń jest komora klimatyczna. Pozwala ona przeprowadzać testy klimatyczne, ale wyróżnia ją wiele usprawnień i nowinek technologicznych, ułatwiających i przyspieszających pracę.

Tego typu komora klimatyczna posiada bardzo szeroki zakres możliwego działania, zarówno jeśli chodzi o temperaturę, jak i wilgotność (adekwatnie jest to zakres od -35°C do 150°C oraz od 30% do 95% RH). Tym, co wyróżnia ją spośród innych, jest dotykowy ekran pozwalający zapisywać tryby pracy oraz możliwość sterowania maszyną przez internet.

Utworzono: 2020-01-30Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Pęgów

JN Projekt

Wykorzystanie worków typu Big Bag na magazynach i w działach produkcyjnych jest popularne i nietrudno zrozumieć, dlaczego worki te są tak chętnie wdrażane na stacjach ładunkowych - pozwalają one bowiem zapakować większą ilość towarów w bezpieczny i wygodny sposób. Żeby efektywnie korzystać z możliwości worków, niezbędne okazują się stacje rozładunku Big Bag - dzięki nim rozładowywanie ładunków sypkich ze wspomnianych worków przebiegać może szybciej, sprawniej i skuteczniej.

Firma JN Projekt udostępnia takie stacje w swojej ofercie. Warto zatem odwiedzić jej stronę internetową, pod adresem: jnprojekt.pl, gdzie zapoznać się można ze szczegółowymi parametrami wspomnianych maszyn. Ich podstawowymi zaletami są:

  • oszczędność czasu rozładunku,
  • zminimalizowanie udziału pracy ludzkiej,
  • możliwość ponownego wykorzystania worków Big Bag.
Zobacz Więcej

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wprowadziłeś coś nowego na rynek? Jesteś pewien, że Twój produkt to innowacja, jakiej jeszcze nikt inny nie wprowadził, a tym samym chciałabyś go opatentować? Zgłoś się do odpowiedniej kancelarii i we wsparciu rzeczników przejdź przez cały proces. 

Kancelaria rzeczników patentowych kancelariaipat.pl od lat świadczy usługi prawne w zakresie prawa patentowego. Jako kancelaria wspierają oni przedsiębiorców w sprawach przed Urzędem Patentowym RP, przed Światową Organizacją Własności Intelektualnej w Genewie,  jak i przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własnosci Intelektualnej (EUIPO). Wrocławska kancelaria świadczy przede wszystkim usługi takie jak opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń do ochrony wzorów użytkowych, opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń patentów na wynalazki, prowadzenie spraw spornych w zakresie unieważnienia udzielonych już praw wyłącznych, przedłużanie praw ochronnych znaków towarowych, prowadzenie postępowań spornych, jak i wiele innych. 

Zobacz Więcej

Gdańsk

Laweta za grosze

https://lawetazagrosze.pl/
Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl