Kancelaria radcy prawnego Łukasz Raczyński


Informacje:

Nazwa: Kancelaria radcy prawnego Łukasz Raczyński
Adres: Wodna 11
Kod pocztowy: 62-001
Miejscowość: Golęczewo
Telefon: 515 940 208
WWW: https://kancelaria-raczynski.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

prawnik do spraw cudzoziemców


Czasami bez pomocy prawnej się nie obejdzie, a Polacy mają szerokie możliwości korzystania z takich usług – również na obszarze województwa wielkopolskiego. Prezentowana kancelaria zapewnia wsparcie w różnych sytuacjach, które tego wymagają. Sprawdzony radca prawny w Szamotułach czeka na klientów, a swoje działania podejmuje także w innych miastach regionu. Można wymienić wśród nich między innymi Oborniki, Rogoźno czy Wągrowiec. Każde z zagadnień prawnych, którym zajmuje się specjalista, jest traktowane z należytą starannością.

Odwiedzając stronę internetową kancelaria-raczynski.pl, można dowiedzieć się wszystkiego odnośnie prezentowanych usług. Obejmują one pomoc prawną związaną z prawem karnym, jak też karnoskarbowym. W grę wchodzą również sprawy z zakresu prawa cywilnego, prawa administracyjnego czy prawa pracy. Dostępne są też rozwiązania w kontekście ochrony danych osobowych i przestrzegania zapisów RODO. Oddzielny pakiet działań przewidziano z myślą o mieszkających w Polsce obcokrajowcach.

Utworzono: 2022-02-18Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Rogoźno k. Poznania

BaluSteel S.C.

Utrzymany w stylu nowoczesnym dom wymaga takich rozwiązań, które sprawią, że wszystkie elementy wystroju będą stanowiły harmonię i dotyczy to także schodów i balustrad. Nie ma chyba nic bardziej awangardowego niż odpowiednio dobrane, neutralne i wpasowujące się w każdą aranżację szkło. Nie tylko doskonale zabezpieczy ono schody i antresole, ale także sprawi, że wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.

Piękne, oryginalne wewnętrzne i zewnętrzne balustrady szklane można zamówić w Poznaniu w firmie, która od lat śledzi trendy w budownictwie i świetnie rozumie potrzeby klientów. Na stronie balusteel.eu można obejrzeć różne realizacje zamówień z samego szkła klejonego laminowanego lub hartowanego laminowanego, jak i z połączenia stali nierdzewnej ze szkłem. Bez względu na wybór, produkty tego wytwórcy są trwałe, awangardowe i estetyczne. Zapewniają bezpieczeństwo dorosłym i dzieciom, a także niezmącony niczym widok z balkonu czy tarasu.

Zobacz Więcej

Luboń

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Serdecznie pragniemy zaprosić do zapoznania się z ofertą sprzedażową polecanego producenta PrefEko. Ta znana i doświadczona firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaproponowała uchwyt odgromowy wykonany z innego materiału niż beton. Klasyczne, ale już przestarzałe bloczki odgromowe zostały zastąpione lekkim, lecz bardzo wytrzymałym materiałem, który jest w stanie oprzeć się zmianom temperatur i różnym uszkodzeniom mechanicznym.

Wspornik typu U-8 pozwala na szybki montaż bez konieczności posiadania bardziej skomplikowanych i zaawansowanych urządzeń. Prace instalacyjne uchwytów może wykonać jedna osoba, dzięki łatwości mocowania. Sam uchwyt jest niezwykle stabilny, dzięki trzem mocowaniom, co pozwala skutecznie zastąpić starsze instalacje odgromowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz przejrzenia specyfikacji produktu.

Zobacz Więcej

Poznań

PRO-SELECT Sp. z o.o

Strzyżenie panów oraz modne krótkie cięcia u pań wymagają posiadania specjalnych akcesoriów, takich jak maszynki fryzjerskie. Urządzenia tego rodzaju muszą posiadać zaś specjalne cechy, by korzystanie z nich było wygodne, efektywne oraz bezpieczne. Hurtownia fryzjerska Hairs.pl oferuje znakomite urządzenia tego rodzaju w różnych wariantach. Pochodzą one od najlepszych w branży producentów, można więc mieć pewność, że będą znakomicie spełniać swoją rolę i służyć długi czas.

W dodatku zakup tych urządzeń nie wiąże się z wielkimi wydatkami, gdyż hurtownia ta znana jest jako miejsce mające bardzo przystępne ceny nawet najlepszych produktów. Powoduje to, że z jej usług chętnie korzystają nie tylko duże, renomowane salony, ale też niewielkie zakłady, które nie chcą wydawać na zakupy dużych pieniędzy.

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl