KANCELARIA NOTARIALNA MAGDALENA PŁACHTA-BAŚCIK


Informacje:

Nazwa: KANCELARIA NOTARIALNA MAGDALENA PŁACHTA-BAŚCIK
Adres: Turystyczna 1
Kod pocztowy: 43--15
Miejscowość: Bieruń
Telefon: 788 300 215
WWW: https://oswiecimnotariusz.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Darowizna notariusz


Aby przekazanie komuś darowizny odbyło się zgodnie z prawem, wymaga wizyty u notariusza, który sporządzi odpowiednie dokumenty prawne. Warto wiedzieć, że notariusz jest ma za zadanie chronić interesy każdej ze stron biorącej udział w postępowaniu. Zachowuje on całkowitą bezstronność i postępuje zgodnie z etyką zawodową. Dzięki czemu klienci mogą mieć absolutną pewność, że ich interesy są jak najlepiej chronione.

Darowizna przeprowadzona u notariusza zawsze wiąże się z opłatą notarialną, które określa odpowiednie rozporządzenie. Jednakże ceny mogą się różnić między sobą w zależności od wartości przekazywanej darowizny. Kancelaria Notarialna Magdaleny Płachty-Baścik zajmuje się przeprowadzaniem darowizn oraz sporządzaniem testamentu. Siedziba biura mieści się w Oświęcimiu, a korzystna lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd z miast całego województwa małopolskiego.

Utworzono: 2020-01-04Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Kłobuck

RoyalDekor Ewelina Stępień

Organizacja ślubu i wesela to ogromne przedsięwzięcie. Przygotowania poprzedzające to wydarzenie zawierają wiele części składowych, a każda z nich jest tak samo ważna, nawet gdy chodzi o takie, wydawałoby się, drobiazgi, jak zaproszenia weselne. Wszyscy narzeczeni wiedzą, że wcale nie jest to błaha kwestia, toteż wybór odpowiednich zaproszeń nieraz zabiera im sporo czasu.

Można jednak załatwić to łatwiej. Wystarczy odwiedzić stronę royaldekor.pl i zapoznać się z wyjątkowymi propozycjami zaproszeń utrzymanych w różnych stylach. Są one przyporządkowane do poszczególnych kategorii, a więc narzeczeni mogą łatwo od razu dokonać wstępnej selekcji, dzięki czemu wybór idealnego wariantu nie zabierze im wiele czasu. Również proces zamówienia i wykonania zaproszeń przebiega bardzo sprawnie i szybko, przy czym wcześniej można zamówić próbki wybranych produktów.

Zobacz Więcej

Racibórz

AgriTruck

Jeśli układ kierowniczy w Twoim ciągniku nie działa dobrze, to konieczna może być jego naprawa. Nie bagatelizuj usterki, ponieważ może się okazać, że naprawa okaże się dużo bardziej kosztowna, niż myślałeś. Układ kierowniczy do MF255 oferowany jest na agri-truck.pl, gdzie bez problemów znajdziesz części potrzebne do naprawienia Twojego traktora. Znajdziesz tam części do Ursusów C-330, C-360 czy C-385, a także Zetorów.

Oprócz części zamiennych do ciągników rolniczych można tam również dostać produkty pozwalające skutecznie zabezpieczyć ładunek (w tym pasy transportowe). Oferowane są także części zamienne do samochodów ciężarowych takich marek jak Scania, Volvo czy Iveco. Oprócz tego sklep posiada w swojej aktualnej ofercie narzędzia GMP, artykuły ogrodnicze i rozpylacze. Zajrzyj na stronę, by dowiedzieć się o nim więcej.

Zobacz Więcej

Zabrze

Klinika Markowicz

Medycyna estetyczna mocno się rozwija i właściwie bez przerwy wymyślane są nowe sposoby na upiększanie. Szczególnym zaś przedmiotem troski naukowców zajmujących się tą dziedziną jest usuwanie zmarszczek, gdyż temat ten interesuje mnóstwo osób. Stale więc pojawiają się w użyciu nowe metody odmładzania. Mimo to, ciągle jedną z wiodących jest znany już od dawna botox. W Chorzowie także można wykonać ten zabieg, między innymi w ramach oferty ze strony klinikamarkowicz.pl.

Co istotne jednak, gabinet prezentujący się pod tym adresem znany jest z wysokiej jakości usług. Można więc mieć pewność, że zabieg ten nie tylko odmłodzi skórę, ale też zapewni jej naturalny wygląd, czego niestety nie może zagwarantować wiele innych gabinetów medycyny estetycznej. Wizytę w tym miejscu można więc polecić osobom, które chcą wygładzić zmarszczki, ale boją się sztucznego wyglądu.

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl