Kancelaria notarialna Anna Poswa


Informacje:

Nazwa: Kancelaria notarialna Anna Poswa
Adres: Żmigrodzka 83
Kod pocztowy: 51-130
Miejscowość: Wrocław
Telefon: 71 377 10 18
WWW: https://www.wroclawnotariusz.com.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Akty notarialne Wrocław


Notariusz, z jakim można skontaktować się na stronie wroclawnotariusz.com.pl, to funkcjonariusz publiczny, z jakim kontaktują się osoby chcące stworzyć dokumenty przekształceń własnościowych. Jego zadaniem jest potwierdzenie zmian w statusach nieruchomości różnych typów. Warto pamiętać, że akty notarialne przygotowywane we Wrocławiu mają charakter pism urzędowych, co oznacza, że ich treść jest uznawana za zgodną z prawdą oraz wiarygodną w sądach. Innymi słowy, potwierdzają one prawa klienta.

Co ciekawe, notariusz współpracuje nie tylko z osobami planującymi sprzedać lub nabyć nieruchomość, ale też z klientami zawierającymi umowy najmu. Nie każdy wie, że dokumenty przygotowane bez współpracy z tym specjalistą mają niewielką skuteczność w przypadku procedur prawnych. Akty zapewniają oszczędność czasu, ponieważ umożliwiają wszczęcie egzekucji bez konieczności występowania na drogę sądową.

Utworzono: 2021-03-30Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Pęgów

JN Projekt

Wykorzystanie worków typu Big Bag na magazynach i w działach produkcyjnych jest popularne i nietrudno zrozumieć, dlaczego worki te są tak chętnie wdrażane na stacjach ładunkowych - pozwalają one bowiem zapakować większą ilość towarów w bezpieczny i wygodny sposób. Żeby efektywnie korzystać z możliwości worków, niezbędne okazują się stacje rozładunku Big Bag - dzięki nim rozładowywanie ładunków sypkich ze wspomnianych worków przebiegać może szybciej, sprawniej i skuteczniej.

Firma JN Projekt udostępnia takie stacje w swojej ofercie. Warto zatem odwiedzić jej stronę internetową, pod adresem: jnprojekt.pl, gdzie zapoznać się można ze szczegółowymi parametrami wspomnianych maszyn. Ich podstawowymi zaletami są:

  • oszczędność czasu rozładunku,
  • zminimalizowanie udziału pracy ludzkiej,
  • możliwość ponownego wykorzystania worków Big Bag.
Zobacz Więcej

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wprowadziłeś coś nowego na rynek? Jesteś pewien, że Twój produkt to innowacja, jakiej jeszcze nikt inny nie wprowadził, a tym samym chciałabyś go opatentować? Zgłoś się do odpowiedniej kancelarii i we wsparciu rzeczników przejdź przez cały proces. 

Kancelaria rzeczników patentowych kancelariaipat.pl od lat świadczy usługi prawne w zakresie prawa patentowego. Jako kancelaria wspierają oni przedsiębiorców w sprawach przed Urzędem Patentowym RP, przed Światową Organizacją Własności Intelektualnej w Genewie,  jak i przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własnosci Intelektualnej (EUIPO). Wrocławska kancelaria świadczy przede wszystkim usługi takie jak opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń do ochrony wzorów użytkowych, opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń patentów na wynalazki, prowadzenie spraw spornych w zakresie unieważnienia udzielonych już praw wyłącznych, przedłużanie praw ochronnych znaków towarowych, prowadzenie postępowań spornych, jak i wiele innych. 

Zobacz Więcej

Gdańsk

Laweta za grosze

https://lawetazagrosze.pl/
Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl