Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Żarnowski


Informacje:

Nazwa: Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Żarnowski
Adres: Fryderyka Chopina 35
Kod pocztowy: 20-023
Miejscowość: Lublin
Telefon: 504 770 663
WWW: https://adwokatzarnowski.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Kancelaria adwokacka lublin


Osoby, które potrzebują porady prawnej, mogą zajrzeć na stronę internetową adwokatzarnowski.pl. Swoją ofertę przedstawiła na niej kancelaria adwokacka działająca w Lublinie. Świadczy ona rozmaite usługi prawne. Obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych.

Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego, spadkowego, rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego i handlowego. Na konsultacje z adwokatem można się umówić drogą telefoniczną lub e-mailową. Proponuje on 3 sposoby rozliczania za usługi. Zapytania można przesyłać poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej.

Utworzono: 2022-12-24Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Jacków

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ORKANIKA SP Z O O

W samochodach, a także innych pojazdach mechanicznych istnieje szereg elementów, które są newralgiczne dla działania całego systemu i niezbędne dla sprawnego funkcjonowania. Wśród takich komponentów z pewnością wymienić należy skrzynie biegów. Coraz więcej pojazdów wyposażonych zostaje w skrzynie automatyczne, które w Lublinie nabyć można w sklepie, udostępniającym swoją ofertę na stronie internetowej: orkanika.com.

Dostępny tam asortyment dedykowany jest posiadaczom autobusów, maszyn rolniczych i budowlanych, a także samochodów ciężarowych. Są tam części wysokiej jakości, które gwarantują bezpieczeństwo oraz sprawność danego pojazdu, komfort jego prowadzenia i możliwość realizowania usług na wysokim poziomie skuteczności. Wspomniane pojazdy wymagają sprawności maksymalnej i niemal nieustannej - warto zatem wybierać sprawdzone części.

Zobacz Więcej

Obsza

E-pilarz

Koszenie trawy jest czynnością niezbędną przy posiadaniu określonej powierzchni ogrodowej. Jednak, jak wiadomo, to działanie pozostawia liczne kępy, które również należy usunąć. O tym, jakie urządzenie wybrać i w praktyce zastosować, można dowiedzieć się na stronie e-pilarz.com. Fachowcy służą również poradą w razie jakichkolwiek wątpliwości  i odpowiedzą na każde pytanie klienta.

Dość powszechnie polecanym produktem jest odkurzacz STIHL SHE 71, który świetnie usunie pozostałości liści czy trawy. Ten mobilny sprzęt spełnia również funkcję dmuchawy, dlatego jest bardzo praktyczny w użyciu. Każdy nabywca będzie potrafił go obsłużyć, by szybko, komfortowo i bez większego wysiłku wyczyścić przestrzeń na zewnątrz. Ogromnym atutem jest zintegrowany zaczep zapobiegający przypadkowemu odłączeniu zasilania.

Zobacz Więcej

Lublin

EFEKT - szkoła języków obcych

Jeżeli chcesz szybko i skutecznie nauczyć się nowego języka, zdecyduj się na praktyczną naukę metodą bezpośrednią. Kursy językowe w Lublinie, podczas których wykorzystywana jest ta metoda, wyróżniają się szczególnym naciskiem na umiejętność komunikacji w obcym języku.

Oferowane przez Szkołę Języków Obcych EFEKT kursy dla początkujących i zaawansowanych umożliwiają przełamanie barier językowych i rozpoczęcie płynnego komunikowania się w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, rosyjskim albo włoskim.

Podczas kursów uczestnicy poznają ok. 1400 nowych słów rocznie i nie jest to tylko bierne uczenie się na pamięć, lecz przyswajanie nowego słownictwa w kontekście i używanie go w odpowiedziach na pytania lektora, a także w pytaniach zadawanych innych słuchaczom. Taki sposób nauczania pozwala poznać żywy język, bowiem system pytań i odpowiedzi imituje prawdziwe sytuacje komunikacyjne.

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl