Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski


Informacje:

Nazwa: Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski
Adres: Adama Mickiewicza 1a
Kod pocztowy: 59-220
Miejscowość: Legnica
Telefon: 603121704
WWW: https://adwokatmichalski.com/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Adwokat rozwody legnica • https://adwokatmichalski.com/


Do opisanej na stronie adwokatmichalski.com kancelarii prawnej mogą zgłaszać się przedsiębiorcy i osoby prywatne. Ci pierwsi zwykle decydują się na zamówienie stałej, kompletnej obsługi prawnej, która obejmuje różne działania, wedle ustaleń bądź bieżących, pojawiających się potrzeb. Klienci prywatni zaś zwykle poszukują w Legnicy adwokata do rozwodów. Nic dziwnego - szacuje się, że obecnie nawet co drugie małżeństwo kończy się w ten sposób - na sali sądowej.

Zatrudnienie adwokata pozwala zyskać pewność, że zrobi się wszystko, co jest w mocy, by uzyskać dla siebie korzystne rozstrzygnięcie sądu, co jest szczególnie istotne wtedy, gdy chce się orzekać o winie, a przy tym podzielić majątek i opiekę nad dziećmi oraz ustalić wysokość alimentów. Prawnik bierze też na siebie kontakty z drugą stroną.

Utworzono: 2022-04-29Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Pęgów

JN Projekt

Wykorzystanie worków typu Big Bag na magazynach i w działach produkcyjnych jest popularne i nietrudno zrozumieć, dlaczego worki te są tak chętnie wdrażane na stacjach ładunkowych - pozwalają one bowiem zapakować większą ilość towarów w bezpieczny i wygodny sposób. Żeby efektywnie korzystać z możliwości worków, niezbędne okazują się stacje rozładunku Big Bag - dzięki nim rozładowywanie ładunków sypkich ze wspomnianych worków przebiegać może szybciej, sprawniej i skuteczniej.

Firma JN Projekt udostępnia takie stacje w swojej ofercie. Warto zatem odwiedzić jej stronę internetową, pod adresem: jnprojekt.pl, gdzie zapoznać się można ze szczegółowymi parametrami wspomnianych maszyn. Ich podstawowymi zaletami są:

  • oszczędność czasu rozładunku,
  • zminimalizowanie udziału pracy ludzkiej,
  • możliwość ponownego wykorzystania worków Big Bag.
Zobacz Więcej

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wprowadziłeś coś nowego na rynek? Jesteś pewien, że Twój produkt to innowacja, jakiej jeszcze nikt inny nie wprowadził, a tym samym chciałabyś go opatentować? Zgłoś się do odpowiedniej kancelarii i we wsparciu rzeczników przejdź przez cały proces. 

Kancelaria rzeczników patentowych kancelariaipat.pl od lat świadczy usługi prawne w zakresie prawa patentowego. Jako kancelaria wspierają oni przedsiębiorców w sprawach przed Urzędem Patentowym RP, przed Światową Organizacją Własności Intelektualnej w Genewie,  jak i przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własnosci Intelektualnej (EUIPO). Wrocławska kancelaria świadczy przede wszystkim usługi takie jak opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń do ochrony wzorów użytkowych, opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń patentów na wynalazki, prowadzenie spraw spornych w zakresie unieważnienia udzielonych już praw wyłącznych, przedłużanie praw ochronnych znaków towarowych, prowadzenie postępowań spornych, jak i wiele innych. 

Zobacz Więcej

Gdańsk

Laweta za grosze

https://lawetazagrosze.pl/
Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl