KANCELARIA ADWOKACKA Adam Brzozowski


Informacje:

Nazwa: KANCELARIA ADWOKACKA Adam Brzozowski
Adres: Włocławska 3
Kod pocztowy: 62-600
Miejscowość: Koło
Telefon: 505 141 287
WWW: https://adwokat-brzozowski.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Kancelaria koło - KANCELARIA ADWOKACKA Adam Brzozowski


Jeszcze kilkanaście lat temu normalnością było zatrudnianie pracowników bez umowy. W obecnych czasach jest to nadal możliwe, ale żaden przedsiębiorca nie chce złamać prawa, za co grozi bardzo surowa kara. Kancelaria w Kole najwięcej spraw prowadzi dla klientów, którzy nie otrzymali należnego wynagrodzenia za wykonaną pracę lub byli poddani mobbingowi. Czasami również niektórzy właściciele firm niesprawiedliwie zwalniają swoich pracowników i z takiego tytułu również można wytoczyć sprawę w sądzie.

Profesjonalną pomoc pokrzywdzonym pracownikom oferuje kancelaria adwokacka Adama Brzozowskiego. Każdy klient może liczyć na pomoc w przygotowaniu odpowiednich wniosków i zebraniu dowodów do rozprawy sądowej. W ten sposób cały proces będzie przebiegał szybko i z powodzeniem dla pokrzywdzonej osoby. Do kancelarii zgłaszają się również osoby prowadzące działalność gospodarczą, które potrzebują fachowego doradztwa w sporządzeniu odpowiednich umów dla pracowników lub partnerów biznesowych.

Utworzono: 2020-01-11Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Rogoźno k. Poznania

BaluSteel S.C.

Utrzymany w stylu nowoczesnym dom wymaga takich rozwiązań, które sprawią, że wszystkie elementy wystroju będą stanowiły harmonię i dotyczy to także schodów i balustrad. Nie ma chyba nic bardziej awangardowego niż odpowiednio dobrane, neutralne i wpasowujące się w każdą aranżację szkło. Nie tylko doskonale zabezpieczy ono schody i antresole, ale także sprawi, że wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.

Piękne, oryginalne wewnętrzne i zewnętrzne balustrady szklane można zamówić w Poznaniu w firmie, która od lat śledzi trendy w budownictwie i świetnie rozumie potrzeby klientów. Na stronie balusteel.eu można obejrzeć różne realizacje zamówień z samego szkła klejonego laminowanego lub hartowanego laminowanego, jak i z połączenia stali nierdzewnej ze szkłem. Bez względu na wybór, produkty tego wytwórcy są trwałe, awangardowe i estetyczne. Zapewniają bezpieczeństwo dorosłym i dzieciom, a także niezmącony niczym widok z balkonu czy tarasu.

Zobacz Więcej

Luboń

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Serdecznie pragniemy zaprosić do zapoznania się z ofertą sprzedażową polecanego producenta PrefEko. Ta znana i doświadczona firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaproponowała uchwyt odgromowy wykonany z innego materiału niż beton. Klasyczne, ale już przestarzałe bloczki odgromowe zostały zastąpione lekkim, lecz bardzo wytrzymałym materiałem, który jest w stanie oprzeć się zmianom temperatur i różnym uszkodzeniom mechanicznym.

Wspornik typu U-8 pozwala na szybki montaż bez konieczności posiadania bardziej skomplikowanych i zaawansowanych urządzeń. Prace instalacyjne uchwytów może wykonać jedna osoba, dzięki łatwości mocowania. Sam uchwyt jest niezwykle stabilny, dzięki trzem mocowaniom, co pozwala skutecznie zastąpić starsze instalacje odgromowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz przejrzenia specyfikacji produktu.

Zobacz Więcej

Poznań

PRO-SELECT Sp. z o.o

Strzyżenie panów oraz modne krótkie cięcia u pań wymagają posiadania specjalnych akcesoriów, takich jak maszynki fryzjerskie. Urządzenia tego rodzaju muszą posiadać zaś specjalne cechy, by korzystanie z nich było wygodne, efektywne oraz bezpieczne. Hurtownia fryzjerska Hairs.pl oferuje znakomite urządzenia tego rodzaju w różnych wariantach. Pochodzą one od najlepszych w branży producentów, można więc mieć pewność, że będą znakomicie spełniać swoją rolę i służyć długi czas.

W dodatku zakup tych urządzeń nie wiąże się z wielkimi wydatkami, gdyż hurtownia ta znana jest jako miejsce mające bardzo przystępne ceny nawet najlepszych produktów. Powoduje to, że z jej usług chętnie korzystają nie tylko duże, renomowane salony, ale też niewielkie zakłady, które nie chcą wydawać na zakupy dużych pieniędzy.

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl