Kamieniarstwo D&J Gromiec


Informacje:

Nazwa: Kamieniarstwo D&J Gromiec
Adres: Krótka 6
Kod pocztowy: 58-150
Miejscowość: Rogoźnica
Telefon: 74 855 90 25
WWW: https://gromiec.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Blaty kuchenne strzegom


W kraju pojawia się coraz więcej produktów pochodzenia zagranicznego, w tym chińskiego, które wypierają rodzime wyroby, mimo ich ogromnych walorów. Wielu kieruje się niską ceną lub łatwą dostępnością, nie zadając sobie trudu znalezienia polskich odpowiedników. Nie inaczej jest w przypadku kamienia służącego za budulec w budownictwie i wykończeniu wnętrz. Polska posiada bowiem własne złoża najtrwalszej skały magmowej stosowanej w kamieniarstwie, jaką jest granit. Kamieniołomy zlokalizowane są na terenie Dolnego Śląska, tworzą tzw. zagłębie strzegomskie, stąd nazwa kamienia – granit strzegomski.

Z tej odmiany kamienia zakłady kamieniarskie, takie jak m.in. firma Gromiec, produkują elementy architektury, kostki i płyty chodnikowe oraz elementy wykończeniowe. W swojej ofercie zakład posiada parapety zewnętrzne i wewnętrzne, schody czy blaty kuchenne z granitu ze Strzegomia.

Utworzono: 2020-02-06Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Pęgów

JN Projekt

Wykorzystanie worków typu Big Bag na magazynach i w działach produkcyjnych jest popularne i nietrudno zrozumieć, dlaczego worki te są tak chętnie wdrażane na stacjach ładunkowych - pozwalają one bowiem zapakować większą ilość towarów w bezpieczny i wygodny sposób. Żeby efektywnie korzystać z możliwości worków, niezbędne okazują się stacje rozładunku Big Bag - dzięki nim rozładowywanie ładunków sypkich ze wspomnianych worków przebiegać może szybciej, sprawniej i skuteczniej.

Firma JN Projekt udostępnia takie stacje w swojej ofercie. Warto zatem odwiedzić jej stronę internetową, pod adresem: jnprojekt.pl, gdzie zapoznać się można ze szczegółowymi parametrami wspomnianych maszyn. Ich podstawowymi zaletami są:

  • oszczędność czasu rozładunku,
  • zminimalizowanie udziału pracy ludzkiej,
  • możliwość ponownego wykorzystania worków Big Bag.
Zobacz Więcej

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wprowadziłeś coś nowego na rynek? Jesteś pewien, że Twój produkt to innowacja, jakiej jeszcze nikt inny nie wprowadził, a tym samym chciałabyś go opatentować? Zgłoś się do odpowiedniej kancelarii i we wsparciu rzeczników przejdź przez cały proces. 

Kancelaria rzeczników patentowych kancelariaipat.pl od lat świadczy usługi prawne w zakresie prawa patentowego. Jako kancelaria wspierają oni przedsiębiorców w sprawach przed Urzędem Patentowym RP, przed Światową Organizacją Własności Intelektualnej w Genewie,  jak i przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własnosci Intelektualnej (EUIPO). Wrocławska kancelaria świadczy przede wszystkim usługi takie jak opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń do ochrony wzorów użytkowych, opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń patentów na wynalazki, prowadzenie spraw spornych w zakresie unieważnienia udzielonych już praw wyłącznych, przedłużanie praw ochronnych znaków towarowych, prowadzenie postępowań spornych, jak i wiele innych. 

Zobacz Więcej

Gdańsk

Laweta za grosze

https://lawetazagrosze.pl/
Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl