IBCS Poland


Informacje:

Nazwa: IBCS Poland
Adres: J. Piłsudskiego 46
Kod pocztowy: 33-300
Miejscowość: Nowy Sącz
Telefon: 18 44 21 666
WWW: https://www.ibcs.plOceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

IBCS Poland | Fsc certified


Rozbudowany katalog produktów, usług i systemów informatycznych dla sektora logistycznego to podstawa oferty dostępnej pod adresem ibcs.pl. Właścicielem witryny jest firma, która zajmuje się między innymi produkcją przyjaznych środowisku etykiet FSC Certified. Certyfikat tego typu oznacza, że są one wytwarzane z drewna pozyskiwanego w sposób zrównoważony i jest gwarantem dobrych praktyk ekologicznych. Jest to także potwierdzenie braku dodatku BPA, czyli potencjalnie szkodliwej dla zdrowia substancji wykorzystywanej w produkcji tworzyw sztucznych.

Producent etykiet jest ponadto niezwykle cenionym partnerem handlowym innowacyjnych marek dostarczających na rynek urządzenia oraz oprogramowanie wykorzystywane na wszystkich etapach łańcucha dostaw. Szerokie kontakty handlowe i wieloletnie doświadczenie pozwalają na pełne zrozumienie potrzeb oraz oczekiwań partnerów biznesowych. Ofertę uzupełnia katalog usług związanych z audytem, analizą biznesową, usługami wdrożeniowymi, sieciowymi LAN/WLAN itp.

Utworzono: 2021-11-24Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Kraków

Stachurski Przeprowadzki

Firma Stachurski udostępnia przeprowadzki i transport w Krakowie, gdzie podobne usługi cieszą się sporą popularnością i zainteresowaniem. Na stronie internetowej: przeprowadzki-stachurski.com.pl dostępne są szczegółowe informacje na temat świadczonych usług. Tam odnaleźć można także dane kontaktowe, niezbędne do nawiązania współpracy oraz orientacyjny cennik za świadczone usługi.

W zakres oferty omawianej firmy wchodzi transport rozmaitych przedmiotów, w tym również wielkogabarytowych. To także kompleksowe wsparcie podczas przeprowadzki - zaplanowanie wszelkich aspektów logistycznych, załadunek, transport i rozładunek w miejscu docelowym. Taka pomoc pozwala na szybkie i sprawne przeprowadzenie mieszkania, domu, czy nawet biura lub lokalu usługowego. Niezaprzeczalnie warto skorzystać z tak atrakcyjnej oferty!

Zobacz Więcej

Kraków

Transfer Przeprowadzki

Martwisz się tym, że wyprowadzka z obecnie zajmowanego mieszkania sporo Cię wyniesie? Nie dość, że musisz ponieść wysokie koszty remontu i urządzania nowego mieszkania, to czeka jeszcze na Ciebie kolejny koszt związany z transportem! Na szczęście wcale nie musisz bać się tego, że wyniesie Cię to sporo, bo jest teraz firma oferująca najtańszy transport w Krakowie. Dzięki temu koszty Twojej przeprowadzki wcale nie wzrosną aż tak, jak się tego bałeś, a wreszcie zaczniesz mieszkać w nowym miejscu. 

Firmę, o której mowa, znajdziesz na stronie przeprowadzkitransfer.pl. Tam też czeka na Ciebie dokładny cennik i szczegółowe informacje związane z korzystaniem z tego typu usług. Twoja przeprowadzka z pomocą takiej firmy może się odbyć szybko i bez żadnych problemów. Nie czekaj więc i już teraz sprawdź, jakie terminy są dostępne, żeby umówić się na taki, który najbardziej Ci odpowiada. 

Zobacz Więcej

Oświęcim

PPHU "BU-MOR"

Coraz większą popularnością cieszą się kursy na odległość. Umożliwiają one przyswojenie wymaganego materiału i zdanie egzaminów bez wychodzenia z domu. 

Dzięki platformie eszkoleniabhp.com można odbyć szkolenie BHP online dla stomatologów oraz pracowników asystujących w trakcie zabiegów, który  uwzględnia specyfikę pracy w gabinecie dentystycznym. Tematyka szkolenia na odległość porusza szczegółowo problemy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.  Związane są one z ergonomią oraz narażeniem na czynniki biologiczne i niebezpieczne. Celem szkolenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy i umiejętności m.in. z zakresu:

  • oceny zagrożeń związanych z wykonywaną pracą, w tym zagrożeń związanych z wykonywaniem zabiegów oraz obsługą urządzeń emitujących szkodliwe pole elektromagnetyczne oraz promieniowanie
  •  metod ochrony przed zagrożeniami dla zdrowia i bezpieczeństwa pracowników,
  •  kształtowania warunków pracy w sposób zgodny z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny  pracy,
  • postępowania w razie wypadku oraz w sytuacjach awaryjnych.
Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl