FHU GAMBIA


Informacje:

Nazwa: FHU GAMBIA
Adres: Jana Pawła II 2
Kod pocztowy: 58-420
Miejscowość: Lubawka
Telefon: 75 7411596
WWW: https://www.gambia.net.plOceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Materiał do wycinania uszczelek


Strona internetowa gambia.net.pl to miejsce, gdzie można zapoznać się z rozbudowaną ofertą renomowanego dystrybutora materiałów technicznych. Obejmuje ona między innymi materiał do wycinania uszczelek, który znajduje bardzo szerokie zastosowanie w instalacjach rurociągowych. W sprzedaży znajdują się różne warianty, w tym przeznaczone do kontaktu z żywnością, z okuciem wewnętrznym lub zewnętrznym, zbrojone siatką, z domieszką grafitu itp.

Właściciel portalu to przedsiębiorstwo, które działa w branży od wielu lat. Dzięki doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy doskonale rozumie potrzeby oraz oczekiwania klientów. Stosuje surowe kryteria selekcji asortymentu, stawiając na połączenie funkcjonalności i konkurencyjnych cen. Nie sposób nie wspomnieć także o indywidualnym podejściu do każdego klienta niezależnie od wielkości zamówienia, jak również nowoczesne zaplecze transportowo-logistyczne zapewniające najwyższy poziom obsługi oraz realizacji zamówień niezależnie od częstotliwości współpracy. 

Utworzono: 2022-04-07Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Pęgów

JN Projekt

Wykorzystanie worków typu Big Bag na magazynach i w działach produkcyjnych jest popularne i nietrudno zrozumieć, dlaczego worki te są tak chętnie wdrażane na stacjach ładunkowych - pozwalają one bowiem zapakować większą ilość towarów w bezpieczny i wygodny sposób. Żeby efektywnie korzystać z możliwości worków, niezbędne okazują się stacje rozładunku Big Bag - dzięki nim rozładowywanie ładunków sypkich ze wspomnianych worków przebiegać może szybciej, sprawniej i skuteczniej.

Firma JN Projekt udostępnia takie stacje w swojej ofercie. Warto zatem odwiedzić jej stronę internetową, pod adresem: jnprojekt.pl, gdzie zapoznać się można ze szczegółowymi parametrami wspomnianych maszyn. Ich podstawowymi zaletami są:

  • oszczędność czasu rozładunku,
  • zminimalizowanie udziału pracy ludzkiej,
  • możliwość ponownego wykorzystania worków Big Bag.
Zobacz Więcej

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wprowadziłeś coś nowego na rynek? Jesteś pewien, że Twój produkt to innowacja, jakiej jeszcze nikt inny nie wprowadził, a tym samym chciałabyś go opatentować? Zgłoś się do odpowiedniej kancelarii i we wsparciu rzeczników przejdź przez cały proces. 

Kancelaria rzeczników patentowych kancelariaipat.pl od lat świadczy usługi prawne w zakresie prawa patentowego. Jako kancelaria wspierają oni przedsiębiorców w sprawach przed Urzędem Patentowym RP, przed Światową Organizacją Własności Intelektualnej w Genewie,  jak i przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własnosci Intelektualnej (EUIPO). Wrocławska kancelaria świadczy przede wszystkim usługi takie jak opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń do ochrony wzorów użytkowych, opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń patentów na wynalazki, prowadzenie spraw spornych w zakresie unieważnienia udzielonych już praw wyłącznych, przedłużanie praw ochronnych znaków towarowych, prowadzenie postępowań spornych, jak i wiele innych. 

Zobacz Więcej

Gdańsk

Laweta za grosze

https://lawetazagrosze.pl/
Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl