Expo Code Sp. z o.o.


Informacje:

Nazwa: Expo Code Sp. z o.o.
Adres: Mieszka I 48
Kod pocztowy: 35-303
Miejscowość: Rzeszów
Telefon: 530 538 420
WWW: https://expocode.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Zabudowa systemowa


Organizatorzy targów pragnący pokazać się z jak najlepszej strony i poszukujący twórców przestrzeni dla wielu użytkowników powinni zainteresować się ofertą firmy, która od lat istnieje w branży reklamowej, oferując swoje usługi właścicielom przedsiębiorstw z wielu branż. Podejmuje się realizacji projektów w kraju i za granicą, zapewniając atrakcyjność wizualną, funkcjonalność i ergonomię.

Do najciekawszych rozwiązań należy zabudowa systemowa, oparta na stelażach aluminiowych. Dzięki modułowej budowie można konfigurować stoiska, biorąc pod uwagę przepisy obowiązujące w danym miejscu. Projektanci firmy z linku expocode.pl najpierw stworzą wizualizację, by klient mógł ocenić czy ekspozycja będzie mu odpowiadać. Znajomość rynku i kreatywność załogi pozwalają stworzyć zachwycające przestrzenie komercyjne.

Utworzono: 2023-02-19Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Jedlicze

Abikon Producent

Spośród materiałów, które znajdują szerokie zastosowanie w produkcji akcesoriów biurowych i przemysłowych, prym wiodą syntetyki na bazie PCV, plastiku i pochodnych. Dzieje się tak ze względu na ich wodoodporność, elastyczność, trudnopalność i trwałość.

Zamówienie, złożone na abikon-producent.pl, umożliwia dostosowanie akcesoriów do indywidualnych potrzeb:

  • producent oferuje profesjonalne gięcie plexi, tak, aby wymiar tabliczek, ramek, potykaczy oraz stojaków był idealnie dopasowany,
  • firma współpracuje z dostawcami dobrych jakościowo materiałów,
  • cena dostawy zamówienia hurtowego, niezależnie od jego wagi i rozmiarów, jest zawsze jednakowa.

Firma Abikon zajmuje się produkcją akcesoriów już od kilkunastu lat, dostarczając na rynek polski funkcjonalne akcesoria biurowe i reklamowe, również poprzez sklep internetowy.

Zobacz Więcej

Krosno

MUKK Architektura Wnętrz

Aranżujesz łazienkę i gdy już myślisz, że wszystko jest spójne i dopasowane, okazuje się, że grzejnik nie pasuje? Jego forma jest daleka od tego, jaki charakter przyjmuje pomieszczenie? W takim wypadku powinieneś zapoznać się z ofertą produktów wloskielazienki.pl - firmy, która dystrybuuje produkty zagranicznych producentów. 

Przedsiębiorstwo stawia na meble, armaturę, a także grzejniki z Włoch i Hiszpanii, bazując na wypracowanych przez lata kontaktach ze sprawdzonymi markami. Dzięki temu każdy grzejnik łazienkowy retro, jaki zakupuje klient, jest wysokiej jakości, jak i dostępny w atrakcyjnej cenie, której nie zaoferuje Ci żaden inny sklep z branży. Przekonaj się o tym sam - zapoznaj się z produktami zamieszczonymi w galerii i dopytaj doradcę o cenę oraz możliwość sprowadzenia konkretnego modelu od producenta. 

Zobacz Więcej

Krosno

MUKK Architektura Wnętrz

Marzeniem wielu właścicieli domów i mieszkań jest posiadanie wanny wolnostojącej. Aranżacje z wykorzystaniem takiej wanny znaleźć można w wielu katalogach i inspiracjach z showroomów, jednak czy znalezienie samego produktu jest równie łatwe? 

Tak, o ile wie się, gdzie szukać! A miejscem wartym odwiedzenia jest strona firmy wloskielazienki.pl. To tam czekają na wszystkich klientów wanny wolnostojące retro, pochodzące od znanych i cenionych we Włoszech, jak i Hiszpanii producentów. Wykonane są one z najwyższej jakości materiałów, a także z dbałością o nawet najmniejszy detal. Wszelkie zdobienia oraz formy nóg, na jakich stoją wanny to kwintesencja stylu retro, który z powodzeniem można wprowadzić do własnego wnętrza. W razie pytań czy wątpliwości doświadczeni doradcy służą pomocą oraz radą. Warto skorzystać z ich wiedzy!

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl