E-CDP


Informacje:

Nazwa: E-CDP
Adres: Białych Goździków 12
Kod pocztowy: 51-376
Miejscowość: Wrocław
Telefon: 690 004 627
WWW: https://www.e-cdp.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Szafy w zabudowie dla domu


W domkach jednorodzinnych, szczególnie tych piętrowych, jest z reguły wiele różnych wnęk i skosów, czy to pod schodami, czy też na strychach, które trudno jest zagospodarować, gdyż często nie mieszczą się tam żadne gotowe komody, szafki ani szafy. Na szczęście bardzo modne stały się w ostatnim czasie szafy w zabudowie, wrocławska firma CDP zamówienia na takie szafy realizacje niemal od ręki. Zmówienia można składać osobiście w jednym z trzech salonów albo wypełniając formularz kontaktowy dostępny na e-cdp.pl.

Na polecanej stronie można obejrzeć ciekawe realizacje zabudowy skosów i wolnych miejsc pod schodami, z pewnością pomoże to w wyborze szaf, które będą nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale też będą się efektownie prezentować w każdym wnętrzu. Firma od lat współpracuje z czołowymi producentami:

  • płyt meblowych
  • blatów
  • drzwi systemowych
  • frontów
  • akcesoriów meblowych,

co ma duży wpływ na wysoką jakość i atrakcyjne ceny produkowanych mebli.

Utworzono: 2019-02-25Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Pęgów

JN Projekt

Wykorzystanie worków typu Big Bag na magazynach i w działach produkcyjnych jest popularne i nietrudno zrozumieć, dlaczego worki te są tak chętnie wdrażane na stacjach ładunkowych - pozwalają one bowiem zapakować większą ilość towarów w bezpieczny i wygodny sposób. Żeby efektywnie korzystać z możliwości worków, niezbędne okazują się stacje rozładunku Big Bag - dzięki nim rozładowywanie ładunków sypkich ze wspomnianych worków przebiegać może szybciej, sprawniej i skuteczniej.

Firma JN Projekt udostępnia takie stacje w swojej ofercie. Warto zatem odwiedzić jej stronę internetową, pod adresem: jnprojekt.pl, gdzie zapoznać się można ze szczegółowymi parametrami wspomnianych maszyn. Ich podstawowymi zaletami są:

  • oszczędność czasu rozładunku,
  • zminimalizowanie udziału pracy ludzkiej,
  • możliwość ponownego wykorzystania worków Big Bag.
Zobacz Więcej

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wprowadziłeś coś nowego na rynek? Jesteś pewien, że Twój produkt to innowacja, jakiej jeszcze nikt inny nie wprowadził, a tym samym chciałabyś go opatentować? Zgłoś się do odpowiedniej kancelarii i we wsparciu rzeczników przejdź przez cały proces. 

Kancelaria rzeczników patentowych kancelariaipat.pl od lat świadczy usługi prawne w zakresie prawa patentowego. Jako kancelaria wspierają oni przedsiębiorców w sprawach przed Urzędem Patentowym RP, przed Światową Organizacją Własności Intelektualnej w Genewie,  jak i przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własnosci Intelektualnej (EUIPO). Wrocławska kancelaria świadczy przede wszystkim usługi takie jak opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń do ochrony wzorów użytkowych, opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń patentów na wynalazki, prowadzenie spraw spornych w zakresie unieważnienia udzielonych już praw wyłącznych, przedłużanie praw ochronnych znaków towarowych, prowadzenie postępowań spornych, jak i wiele innych. 

Zobacz Więcej

Gdańsk

Laweta za grosze

https://lawetazagrosze.pl/
Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl