Cukiernia Sowa sp.j.


Informacje:

Nazwa: Cukiernia Sowa sp.j.
Adres: ks. J.Schulza 3
Kod pocztowy: 85-315
Miejscowość: Bydgoszcz
Telefon:
WWW: https://www.cukierniasowa.plOceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Ciasta na zamówienie


W ofercie polskiej cukierni dostępne są wypieki przygotowywane zgodnie z tradycyjnymi recepturami oraz z wykorzystaniem naturalnych składników. Klienci mogą udać się do jednego ze stacjonarnych punktów (zlokalizowanych na terenie wielu polskich miast) lub złożyć zamówienie na ciasta oraz torty z dostawą do domu (taka opcja jest dostępna m.in. w Katowicach, Szczecinie, Łodzi oraz Gdańsku). W popularnej Cukierni Sowa do wyboru są torty okolicznościowe i firmowe, a także ciasta deserowe i pieczone oraz ciastka, galanteria czekoladowa i słodkie bufety.

W asortymencie nie zabrakło również pieczywa. Klienci mogą kupić chleby (orkiszowe, wieloziarniste, żytnie, ze słonecznikiem), bułki (m.in. pszenne, maślane, razowe, jogurtowe) oraz inne wypieki z pieca (bagietki, minipizze, rogale, drożdżówki). Pełna oferta jest dostępna na stronie, gdzie udostępniono także akcesoria z firmowym logo — torby tekstylne, zestawy filiżanek, kubki termiczne i wiele innych propozycji dla stałych klientów cukierni.

Utworzono: 2023-10-19Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Aleksandrów Kujawski

Autokasacja U Jacka

Autokasacja u Jacka to firma, która oferuje skup aut powypadkowych dla osób z Koronowa oraz innych, pobliskich miejscowości. To właśnie tu kierowca ma możliwość sprzedaży swojego pojazdu od ręki oraz otrzymania gotówki. Oznacza to, że nie będzie on musiał czekać miesiącami na znalezienie kupca, z czym spotykają się osoby wystawiające swoje pojazdy na internetowych aukcjach. Wiąże się to przede wszystkim z oszczędnością czasu.

Firma ta od lat zajmuje się profesjonalnym skupem samochodów, nawet tych uszkodzonych. Zatrudnieni w niej pracownicy są w stanie odebrać od  klienta samochody uszkodzone oraz rozbite, które przeznaczone są do złomowania. Na uwagę zasługuje także atrakcyjny cennik, dzięki któremu klienci nie będą stratni. Dostają oni określoną sumę pieniędzy do ręki, co jest dla nich bardzo wygodne.

Zobacz Więcej

Toruń

Kancelaria Komornicza w Toruniu Maciej Worotyński

Wielokrotnie wierzyciele nie mogą sobie samodzielnie poradzić z odzyskaniem należności od dłużników. Zdarza się, że pomimo częstych prób i ponagleń - również pisemnych - dłużnik znika, ukrywa swój majątek i staje się nieosiągalny. Aby odzyskać pieniądze, należy wtedy zgłosić sprawę do sądu. Działający w danym rewirze komornik przeprowadzi stosowną procedurę, dzięki której wierzyciel odzyska swoje należności. 

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem: komornik-torun.com znajduje się wykaz usług, jakie świadczy kancelaria komornicza. Prowadzi ona między innymi licytacje nieruchomości w Toruniu, a także dysponuje narzędziami , które umożliwiają skuteczną i szybką weryfikację majątku dłużnika, a także jego zajęcie. Wiele spraw można załatwić za pośrednictwem internetu, co znacznie ułatwia realizację egzekucji długów. 

Zobacz Więcej

Toruń

BEAUTY MEDICA

Niechciane plamy na skórze w formie przebarwień mogą przydarzyć się każdemu. Powstają jako efekt zaburzeń działania melanocytów. To te komórki produkują melaninę, barwnik odpowiadający za kolor skóry. W momencie zaburzenia ich pracy pojawiają się nierównomierne zmiany skórne, które odznaczają się szczególnie mocno u osób z jasną cerą.


Usuwanie przebarwień skóry zaczynamy najczęściej od próby działania na nie kosmetykami drogeryjnymi. Niestety, nie mają one możliwości całkowitego wyeliminowania problemu za względu na niskie stężenie substancji aktywnych. Pozbywasz się wyłącznie pieniędzy. Do skutecznej walki z przebarwieniami warto zastosować zabiegi na bazie kwasów lub skorzystać z laseroterapii w Beauty Medica. Te dwie metody pozwalają na szybkie i całkowite pozbycie się plam, przy stosunkowo niskim koszcie.

 

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl