Brave Design Jacek Bartosik


Informacje:

Nazwa: Brave Design Jacek Bartosik
Adres: Roosevelta 5
Kod pocztowy: 55-100
Miejscowość: Trzebnica
Telefon: 728452696
WWW: https://bravedesign.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Pendrive z logo firmy


Kopiowanie plików z komputera czy laptopa to codzienność. Każdego dnia bowiem można zetknąć się z tą koniecznością. Jeśli zatem prowadzisz swoją firmę i chcesz utrwalić w świadomości klientów i pracowników swoją identyfikację wizualną, to warto postawić na pendrive z logo firmy.

 

Wykonując te standardowe czynności, jakimi jest powielanie plików, można posłużyć się tym małym przedmiotem, a w dodatku mając w rękach gadżet znanej marki. Taka forma promocji spotyka się z uznaniem i jest często wybierana, bo po prostu działa! Nie da się bowiem w dzisiejszych czasach obejść bez tego wynalazku. A dzięki firmie Brave Design promocja przez urządzenie, jakim jest pendrive z logo firmy może stać się lepsza, bo ma ona doświadczenie i sprawdzone sposoby na umieszczanie logo na przedmiotach codziennego użytku. Wypromuj swoją firmę i dotrzyj do szerokiego grona odbiorców, którzy będą pracować razem z Tobą, poprzez posiadanie tego małego narzędzia. Zaufaj sile marketingu, a zobaczysz, jak klienci ucieszą się z takiego podarunku.

Utworzono: 2020-02-22Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Pęgów

JN Projekt

Wykorzystanie worków typu Big Bag na magazynach i w działach produkcyjnych jest popularne i nietrudno zrozumieć, dlaczego worki te są tak chętnie wdrażane na stacjach ładunkowych - pozwalają one bowiem zapakować większą ilość towarów w bezpieczny i wygodny sposób. Żeby efektywnie korzystać z możliwości worków, niezbędne okazują się stacje rozładunku Big Bag - dzięki nim rozładowywanie ładunków sypkich ze wspomnianych worków przebiegać może szybciej, sprawniej i skuteczniej.

Firma JN Projekt udostępnia takie stacje w swojej ofercie. Warto zatem odwiedzić jej stronę internetową, pod adresem: jnprojekt.pl, gdzie zapoznać się można ze szczegółowymi parametrami wspomnianych maszyn. Ich podstawowymi zaletami są:

  • oszczędność czasu rozładunku,
  • zminimalizowanie udziału pracy ludzkiej,
  • możliwość ponownego wykorzystania worków Big Bag.
Zobacz Więcej

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wprowadziłeś coś nowego na rynek? Jesteś pewien, że Twój produkt to innowacja, jakiej jeszcze nikt inny nie wprowadził, a tym samym chciałabyś go opatentować? Zgłoś się do odpowiedniej kancelarii i we wsparciu rzeczników przejdź przez cały proces. 

Kancelaria rzeczników patentowych kancelariaipat.pl od lat świadczy usługi prawne w zakresie prawa patentowego. Jako kancelaria wspierają oni przedsiębiorców w sprawach przed Urzędem Patentowym RP, przed Światową Organizacją Własności Intelektualnej w Genewie,  jak i przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własnosci Intelektualnej (EUIPO). Wrocławska kancelaria świadczy przede wszystkim usługi takie jak opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń do ochrony wzorów użytkowych, opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń patentów na wynalazki, prowadzenie spraw spornych w zakresie unieważnienia udzielonych już praw wyłącznych, przedłużanie praw ochronnych znaków towarowych, prowadzenie postępowań spornych, jak i wiele innych. 

Zobacz Więcej

Gdańsk

Laweta za grosze

https://lawetazagrosze.pl/
Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl