Ayming Polska Sp. z o.o.


Informacje:

Nazwa: Ayming Polska Sp. z o.o.
Adres: Al. Jerozolimskie 63
Kod pocztowy: 00--69
Miejscowość: Warszawa
Telefon: +48 22 330 60 00
WWW: https://www.ayming.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Ayming Polska Sp. z o.o. - Dotacje unijne


Przedsiębiorstwo konsultingowe o wieloletnim i międzynarodowym doświadczeniu od jakiegoś czasu prowadzi także oddział w Polsce. Doświadczenie to, w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą, pozwala zaoferować możliwości optymalizacji finansowej wielu polskim firmom. Chodzi także o pomoc w uzyskiwaniu dotacji i dotacje unijne nie są tu żadnym wyjątkiem. Procesy przygotowywania i składania wniosków nie są proste, a przedsiębiorstwo oferuje przy tym pełne wsparcie. Maksymalizuje to też szansę na pozytywne rozpatrzenie.

Eksperci zajmą się m.in. identyfikacją projektu oraz analizą finansową. Dopiero potem następuje przygotowywanie wniosków do wcześniej wybranych konkursów oraz instrumentów pomocowych. Strona internetowa ayming.pl zapewnia też, że już po otrzymaniu przez klienta środków z UE pomoże je zgodnie z prawem rozliczyć (jako projekt).

Utworzono: 2021-07-02Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Warszawa

Polska Stolarka Budowlana PSB Okna

Okna aluminiowe cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli zostaną precyzyjne wykonane, to są bardzo szczelne i energooszczędne. Ważne jednak, aby zamawiać je u sprawdzonego producenta, który posiada doświadczenie. Dlatego, jeśli interesuje Cię dobry i sprawdzony producent stolarki aluminiowej z Warszawy, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową psb-okna.pl i sprawdź ich ofertę. U nich znajdziesz naprawdę szeroki wybór dobrych jakościowo okien i drzwi wykonanych z wysokiej jakości materiałów.
Zapoznaj się dokładnie z ofertą firmy Polska Stolarka Budowlana. Odwiedź ich stronę internetową, sprawdź dostępne u nich produkty i wybierz idealne okna, które najlepiej spełnia Twoje oczekiwania w kwestii funkcjonalności oraz aspektów wizualnych. Decydując się na ich okna i drzwi, możesz mieć pewność, że będą one naprawdę wysokiej jakości i posłużą Ci przez długie lata.

Zobacz Więcej

Radzymin

Sapart

Zastanawiasz się gdzie znaleźć części zamienne do samochodu Opel Corsa? Najlepszą cenę oraz gwarancję doskonałej jakości uzyskasz zamawiając je bezpośrednio na stronie sapart.pl. To dostawca elementów przeznaczonych do wymiany zużytych części i naprawy, oferujący jedynie najwyższej jakości produkty do dziesiątek marek i modeli. 

Wśród najbardziej poszukiwanych części bez wątpienia znajdują się reflektory do Opla Corsa i innych modeli tej marki. Reflektory są jednym z podstawowych elementów gwarantujących bezpieczeństwo jazdy - szczególnie w nocy lub w trudnych warunkach atmosferycznych, które w naszym kraju mają miejsce przez większość roku.  Dlatego tak ważne jest, żeby mieć pewność, że zamówione oświetlenie da Ci gwarancję pełnego bezpieczeństwa - właśnie taką jaką daje ten sklep internetowy. 

Zobacz Więcej

Warszawa

Polskie Centrum Szkoleń BHP i Ppoż

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy obejmuje każdego pracownika. Jeżeli z jakiegoś powodu nie mamy możliwości skierować podwładnych na kurs internetowy.

Profesjonalne szkolenia okresowe BHP przez internet, organizowane przez Polskie Centrum Szkoleń BHP i Ppoż Luxcontrol Polska, to wybór, poparty wieloletnim doświadczeniem i rekomendacjami klientów.

W ofercie, przedstawionej online na szkoleniabhp-online.pl, znajdziemy propozycje szkoleń, skierowanych do:

  • pracowników biura i administracji,
  • pracowników oświaty, służby zdrowia,
  • osób, pracujących w sektorze handlu i usług.

Niska cena oferowanych kursów jest kolejnym atutem tej formy kształcenia, a certyfikat otrzymujemy niezwłocznie po ukończeniu nauki. Wszelkie niezbędne informacje odnajdziemy pod adresem internetowym firmy Luxcontrol Polska.

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl