Aura s.c


Informacje:

Nazwa: Aura s.c
Adres: Wołodyjowskiego 4
Kod pocztowy: 15-287
Miejscowość: Białystok
Telefon: +48 697 078 051
WWW: https://aurakosmetyki.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Pudry do twarzy hurtownia


Renomowany sklep internetowy aurakosmetyki.pl sprzedaje najwyższej klasy preparaty kosmetyczne przeznaczone do użytku profesjonalnego. Kosmetyczki znajdą w asortymencie środki higieniczne, akcesoria do mezoterapii igłowej, bezigłowej, makijażu permanentnego, depilacji woskiem i pastą cukrową, leżanki, stoliki kosmetyczne, fotele czy lampy i frezarki. Z pewnością wielu wizażystów zainteresują dobrej jakości cienie, tusze, bronzery czy pudry do twarzy. Hurtownia oferuje szeroki wybór tego typu produktów oraz profesjonalne aplikatory takie, jak gąbki, pędzelki, szczoteczki. Duży i różnorodny asortyment sprawia, że każdy klient znajdzie wszystko, czego potrzebuje.

Warto zaznaczyć, że firma jest przygotowana na szybką realizację zamówienia, nawet w przypadku zakupu dużej ilości towarów. Podjęcie współpracy z tym sklepem to dobra decyzja.

Utworzono: 2021-01-17Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Białystok

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrian Sylwanowicz

Biuro prawne białostockiego adwokata zapewnia profesjonalną obsługę klienta. Osoby decydujące się na współpracę z kancelarią mogą liczyć na specjalistyczne doradztwo, terminową realizację wszelkich ustalonych czynności oraz rzetelną reprezentację swoich interesów. Ceniony mecenas oferuje usługi m.in. osobom spłacającym kredyt w szwajcarskiej walucie. Coraz więcej frankowiczów decyduje się na pozwanie swojego banku w związku z jego działaniami sprzecznymi z prawem. Dotyczy to np. klauzul abuzywnych, o których więcej można przeczytać na stronie prawobialystok.pl.

Kancelaria dba o indywidualne podejście do każdej sprawy i jej gruntowną analizę. Dzięki temu może zagwarantować klientom skuteczne wsparcie. Świadczona pomoc frankowiczom w Białymstoku pozwala wielu kredytobiorcom dochodzić swoich praw.

Zobacz Więcej

Białystok

Top Design

Zlokalizowana w Białymstoku firma o nazwie Top Design zajmuje się produkcją ciekawych i wykonanych z dbałością o szczegóły gadżetów reklamowych. Wiele z nich łączy zresztą funkcję promocyjną z funkcją użyteczną, co sprawia, że ich zamówienie staje się jeszcze bardziej opłacalne dla klienta. Tak jest np. z okrągłymi podkładkami pod kubki, które wykonane są z miękkiego, ale odpornego na uszkodzenia i wysoką temperaturę PVC.

Firma informuje, że mogą to być podkładki z dowolnym nadrukiem na całej ich powierzchni oraz o dowolnej barwie. Choć standardowym kształtem jest najlepiej sprawdzający się pod kubki, szklanki czy filiżanki okrąg, to na specjalne zamówienie producent może przygotować dla klienta także inne, nawet bardzo nietypowe kształty. Informuje on jednocześnie, że minimalny nakład to 100 sztuk.

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl