Activepharm Labs Sp. z o.o. Sp. K.


Informacje:

Nazwa: Activepharm Labs Sp. z o.o. Sp. K.
Adres: Jana III Sobieskiego 9
Kod pocztowy: 59-220
Miejscowość: Legnica
Telefon: 607 674 658
WWW: https://singularis.com.plOceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Siarka do picia - https://singularis.com.pl


Produkty oferowane w sklepie internetowym przeznaczone są dla osób, które poszukują naturalnych suplementów. Znaleźć tu można środki, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, uzupełniają dietę w liczne witaminy i minerały, przyczyniają się do poprawy koncentracji i zdolności poznawczych. W Singularis dostępna jest także siarka do picia. MSM to pierwiastek, który odpowiada za dobrą kondycję naczyń krwionośnych, mocne włosy i paznokcie. Produkt często jest stosowany przez osoby cierpiące na przewlekły ból, choroby zwyrodnieniowe stawów, kontuzje i rany pooperacyjne. 

Suplement ułatwia przyswajanie witamin i aminokwasów. Działa ochronnie na kości i stawy, przyspiesza regenerację mięśni. Pobudza produkcję włókien kolagenowych, dzięki czemu spowalnia proces starzenia się naskórka. Sklep oferuje preparaty w formie proszku, które można rozpuścić w dowolnym napoju. Znaleźć tu można także inne naturalne produkty takie jak młody jęczmień, spirulina, chlorella, ginkgo biloba i korzeń maca.

Utworzono: 2022-07-12Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Pęgów

JN Projekt

Wykorzystanie worków typu Big Bag na magazynach i w działach produkcyjnych jest popularne i nietrudno zrozumieć, dlaczego worki te są tak chętnie wdrażane na stacjach ładunkowych - pozwalają one bowiem zapakować większą ilość towarów w bezpieczny i wygodny sposób. Żeby efektywnie korzystać z możliwości worków, niezbędne okazują się stacje rozładunku Big Bag - dzięki nim rozładowywanie ładunków sypkich ze wspomnianych worków przebiegać może szybciej, sprawniej i skuteczniej.

Firma JN Projekt udostępnia takie stacje w swojej ofercie. Warto zatem odwiedzić jej stronę internetową, pod adresem: jnprojekt.pl, gdzie zapoznać się można ze szczegółowymi parametrami wspomnianych maszyn. Ich podstawowymi zaletami są:

  • oszczędność czasu rozładunku,
  • zminimalizowanie udziału pracy ludzkiej,
  • możliwość ponownego wykorzystania worków Big Bag.
Zobacz Więcej

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wprowadziłeś coś nowego na rynek? Jesteś pewien, że Twój produkt to innowacja, jakiej jeszcze nikt inny nie wprowadził, a tym samym chciałabyś go opatentować? Zgłoś się do odpowiedniej kancelarii i we wsparciu rzeczników przejdź przez cały proces. 

Kancelaria rzeczników patentowych kancelariaipat.pl od lat świadczy usługi prawne w zakresie prawa patentowego. Jako kancelaria wspierają oni przedsiębiorców w sprawach przed Urzędem Patentowym RP, przed Światową Organizacją Własności Intelektualnej w Genewie,  jak i przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własnosci Intelektualnej (EUIPO). Wrocławska kancelaria świadczy przede wszystkim usługi takie jak opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń do ochrony wzorów użytkowych, opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń patentów na wynalazki, prowadzenie spraw spornych w zakresie unieważnienia udzielonych już praw wyłącznych, przedłużanie praw ochronnych znaków towarowych, prowadzenie postępowań spornych, jak i wiele innych. 

Zobacz Więcej

Gdańsk

Laweta za grosze

https://lawetazagrosze.pl/
Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl