AC Porath Sp. z o.o.


Informacje:

Nazwa: AC Porath Sp. z o.o.
Adres: Świętojańska 43
Kod pocztowy: 81-391
Miejscowość: Gdynia
Telefon: 58 6888686
WWW: https://acporath.comOceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Kursy celne


Zakres działalności gospodarczej rekomendowanej organizacji obejmuje świadczenie usług w sferze pośrednictwa handlowego w międzynarodowym obrocie towarowym. Agencja celna AC Porath z siedzibą w Gdyni zapewnia obsługę wszystkich procedur, jakie przewidują krajowe i unijne przepisy,  w tym dotyczących:

 • dopuszczenia do obrotu przywożonych surowców,
 • eksportowania towarów przemysłowych,
 • tranzytu artykułów rolno-spożywczych,
 • uszlachetniania czynnego,
 • przechowywania produktów w skaldach celnych,
 • odprawy czasowej.

Oferta jest skierowana zarówno do osób indywidualnych (które np. chcą zasięgnąć informacji o wysokości ceł na samochody sprowadzane z krajów spoza UE), jak i przedsiębiorców zajmujących się wymianą handlową z zagranicą.

Gdyńska agencja organizuje również profesjonalne kursy celne skierowane do importerów, eksporterów i przewoźników. Na szkoleniach uczestnicy mogą się m.in. dowiedzieć: o metodach zarządzania ryzykiem, jak uzyskać certyfikat AEO, co to jest nomenklatura towarowa oparta na kodach CN.

Utworzono: 2023-01-09Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Chojnice

Compte For-Tech

W ofercie firmy Compte Fortech odnaleźć można automatyczne kotły wodne, których parametry i szczegółowy opis są dostępne na stronie internetowej: compte-fortech.eu. Warto zaglądnąć tam, jeśli poszukuje się sprawdzonych i solidnych rozwiązań grzewczych. Wspomniany producent posiada w swoim asortymencie rozmaite rodzaje kotłów, stworzone z myślą o osobach, którym zależy na:

 • wydajności i ekonomiczności ogrzewania,
 • funkcjonalności pieca,
 • łatwości obsługi,
 • atrakcyjnych cenach,
 • solidności i niezawodności.

Kocioł stanowi istotny element systemu grzewczego, zatem koniecznie należy go wybierać z rozwagą i ostrożnością - omawiana firma zapewnia, że oferowane przez nią kotły spełniają najwyższe wymagania jakościowe i sprawdzą się w każdej sytuacji. Bogaty wybór sprzyja dokonaniu trafnych i zadowalających zakupów.

Zobacz Więcej

Pruszcz Gdański

POLLED.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sailing Factory to miejsce, w którym odbyć można profesjonalne szkolenia żeglarskie pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. To właśnie tu na klientów czekają rejsy morskie szkoleniowo-stażowe na wodach Bałtyku. Dysponuje ona niezawodnymi i nowoczesnymi jachtami, wyróżniającymi się komfortem użytkowania oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. Jest to propozycja kierowana również do osób nieposiadających dużego doświadczenia w żeglarstwie.

Oznacza to, że mogą się tu zgłaszać osoby, które nie zdobyły jeszcze żadnych patentów, czy certyfikatów. Podczas trwania rejsu uczą się one tajników bezpiecznego poruszania się po otwartym morzu. Na wszystkich klientów czeka nie tylko ogromna dawka wiedzy, ale też doskonała atmosfera oraz bezpieczeństwo na każdym etapie podróży. Jest to bardzo ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu i rozwijanie swoich pasji.

Zobacz Więcej

Sopot

HEAVY TOPIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wszczęcie egzekucji komorniczej nie musi oznaczać utraty majątku ani jego części. W przypadku, gdy nie ma możliwości odstąpienia od egzekucji, można dopilnować, aby czynności wykonywane przez komornika były zgodne z prawem i aby nie naruszały interesów zarówno dłużnika, jak i wierzyciela.

Może w tym pomóc sprawdzona kancelaria antywindykacyjna, która zajmuje się sprawowaniem nadzoru nad sposobem prowadzenia przez komornika czynności egzekucyjnych. Współpraca z doświadczonymi specjalistami z takiej agencji pozwala nie tylko bronić się przed komornikiem, ale również skutecznie dochodzić swoich praw przed sądem, np. przy składaniu skargi na czynności komornika.

Więcej informacji na temat tego, jak bronić się przed egzekucją komorniczą, można znaleźć pod adresem internetowym pogromcyegzekucji.pl.

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl