Świętokrzyskie


Opatowiec

Ewenta Produkcja

Przedsiębiorstwo to zajmuje się produkcją i sprzedażą hal namiotowych i jest zlokalizowane na obszarze Opatowca. Skorzystanie z propozycji firmy może być ciekawym pomysłem w przypadku osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Podmiot sprzedaje hale bankietowe, a także je:

  • skupuje,
  • demontuje,
  • serwisuje,
  • naprawia,
  • montuje.

W ofercie przedsiębiorstwa o nazwie Ewenta znaleźć można również hale magazynowe, targowe, sportowe i przemysłowe, a także zadaszenia lodowisk i ujeżdżalnie dla koni. Firma może zaproponować też usługi w zakresie długoterminowego i krótkoterminowego wynajmu hal namiotowych.

Zobacz Więcej

Opatowiec

Ewenta

Szukasz wyjątkowego rozwiązania, które sprawi, że Twoje wydarzenie na długo zapadnie w pamięć uczestników? Odkryj możliwości, jakie daje namiot na imprezy – idealne tło dla zarówno eleganckich bankietów, jak i swobodnych festynów. Zapewniamy nie tylko atrakcyjny wygląd naszych namiotów, ale też ich funkcjonalność i niezawodność, niezależnie od pogody. To przestrzeń, gdzie kreatywność spotyka komfort. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zaplanować niezapomniane chwile pod naszymi skrzydłami!

Zobacz Więcej

Staszów

KG Motus

Właściciele starszych pojazdów z silnikami wysokoprężnymi, którym nie opłaca się montować do nich oryginalnych, drogich części, mogą skorzystać z oferty firmy zajmujących się ich odnową. Można ją znaleźć na stronie kg-motus.pl wraz z bogatą ofertą, danymi kontaktowymi oraz opcjami zakupu.

Wśród świadczonych przez to przedsiębiorstwo usług jest m.in. czyszczenie filtrów DPF. Odbywa się ono z wykorzystaniem sprawdzonych metod i specjalistycznego sprzętu. Udziela ono długiej gwarancji na odnowione filtry do takich marek aut jak BMW, Audi, Mercedes, Honda i innych. Więcej można dowiedzieć się na stronie.

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl