Małopolskie


Kraków

Stalgar

Strona garaze.org.pl należy do przedsiębiorstwa zajmującego się sprzedażą garaży produkowanych z blachy, czyli wytrzymałego i niepodatnego na odkształcenia materiału. Znajduje on zastosowanie w najtrudniejszych warunkach i jest dość tani. Konstrukcje te polecane są osobom dysponującym ograniczonym budżetem, które planują przeniesienie garażu w inne miejsce w przyszłości. Nie są one przytwierdzane na stałe i są proste w montażu oraz późniejszym demontażu.

Firma ta proponuje bezpieczne miejsca postojowe dla pojazdów, które są doskonale zabezpieczone przed warunkami pogodowymi. Zapewnia ona tanie blaszaki o dużej wytrzymałości na zniszczenia, które mogą posiadać okna. Sprawdzają się one w pobliżu jednorodzinnych domów oraz na działkach. Blacha używana podczas produkcji nie koroduje z biegiem lat i występuje w wielu wariantach kolorystycznych. Niekiedy też imituje naturalne drewno.

Zobacz Więcej

Kraków

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Wykonywanie działalności związanej z: remontami, budownictwem czy stolarką wymaga zastosowania wyposażenia i materiałów najwyższej jakości. Pomocna może okazać się oferta zaprezentowana na stronie internetowej nycz.pl. Szeroki wybór produktów oraz konkurencyjne ceny są głównymi atutami hurtowni.

 

Proponowana opcja to wyłącznie sprzęty od cenionych i renomowanych dostawców, zarówno z Polski jak i zagranicy. Należy podkreślić dużą trwałość użytkową oraz przystosowanie do pracy w wymagających warunkach eksploatacyjnych. Te narzędzia z Krakowa doskonale spełnią swoje zadanie, bez względu na indywidualny charakter przeznaczenia. W ofercie znajduje się także wyposażenie ogrodowe takie jak: sekatory, piły, łopaty, grabie czy widły. Klienci z pewnością zwrócą uwagę na atrakcyjne ceny oraz liczne promocje.

Zobacz Więcej

Kraków

Stachurski Przeprowadzki

Firma Stachurski udostępnia przeprowadzki i transport w Krakowie, gdzie podobne usługi cieszą się sporą popularnością i zainteresowaniem. Na stronie internetowej: przeprowadzki-stachurski.com.pl dostępne są szczegółowe informacje na temat świadczonych usług. Tam odnaleźć można także dane kontaktowe, niezbędne do nawiązania współpracy oraz orientacyjny cennik za świadczone usługi.

W zakres oferty omawianej firmy wchodzi transport rozmaitych przedmiotów, w tym również wielkogabarytowych. To także kompleksowe wsparcie podczas przeprowadzki - zaplanowanie wszelkich aspektów logistycznych, załadunek, transport i rozładunek w miejscu docelowym. Taka pomoc pozwala na szybkie i sprawne przeprowadzenie mieszkania, domu, czy nawet biura lub lokalu usługowego. Niezaprzeczalnie warto skorzystać z tak atrakcyjnej oferty!

Zobacz Więcej

Oświęcim

PPHU "BU-MOR"

Coraz większą popularnością cieszą się kursy na odległość. Umożliwiają one przyswojenie wymaganego materiału i zdanie egzaminów bez wychodzenia z domu. 

Dzięki platformie eszkoleniabhp.com można odbyć szkolenie BHP online dla stomatologów oraz pracowników asystujących w trakcie zabiegów, który  uwzględnia specyfikę pracy w gabinecie dentystycznym. Tematyka szkolenia na odległość porusza szczegółowo problemy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.  Związane są one z ergonomią oraz narażeniem na czynniki biologiczne i niebezpieczne. Celem szkolenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy i umiejętności m.in. z zakresu:

 • oceny zagrożeń związanych z wykonywaną pracą, w tym zagrożeń związanych z wykonywaniem zabiegów oraz obsługą urządzeń emitujących szkodliwe pole elektromagnetyczne oraz promieniowanie
 •  metod ochrony przed zagrożeniami dla zdrowia i bezpieczeństwa pracowników,
 •  kształtowania warunków pracy w sposób zgodny z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny  pracy,
 • postępowania w razie wypadku oraz w sytuacjach awaryjnych.
Zobacz Więcej

Kraków

Restauracja Błękitna Laguna

Jeżeli poszukujesz właśnie sali weselnej, to na pewno powinieneś szukać najlepszej. Błękitna Laguna to restauracja na krakowskiej Nowej Hucie, z której oferty skorzystało już wiele par. Dołącz do nich, a z pewnością nie zapomnisz swojego wesela!

Wspomniana restauracja już od wielu lat zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych, gwarantując swoim klientom dostęp do najlepszej obsługi, doświadczonych kucharzy i wyjątkowego wystroju sali. Oczywiście nie można zapomnieć o menu, które przypadnie do gustu wielu osobom. Jest to połączenie tradycyjnej kuchni z nowymi, eksperymentalnymi smakami. Jeżeli chcesz przekonać się, dlaczego tak wiele osób skorzystało z oferty, to jeszcze dziś odwiedź lokal i skosztuj dań. Warto też zarezerwować termin imprezy jak najszybciej, bo za jakiś czas może być za późno.

Zobacz Więcej

Stróże

Ledcity.pl

Organizacja koncertu to olbrzymie wyzwanie, które wymaga od osoby podejmującej się go zapewnienia wielu rzeczy. W przypadku, kiedy impreza ma być naprawdę wielka i zgromadzić dużą ilość uczestników, warto zadbać o dobrą widoczność tego, co dzieje się na scenie. Osoby stojące na końcu nie będą bowiem widziały zespołu, a każdy, kto płaci za bilet, chciałby móc nie tylko słuchać, ale także obserwować swoich idoli. 

W takich przypadkach należy postawić na telebim. Zazwyczaj ustawia się go po obydwu stronach sceny. Jest to olbrzymi wyświetlacz, który emituje obraz wysokie jakości. Dzięki temu nawet osoby najbardziej oddalone od kapeli będą mogły podziwiać technikę gry, a dobra rozdzielczość sprawi, że widoczne będą nawet takie szczegóły jak mimika twarzy. Każdy, kogo interesuje takie profesjonalne przygotowanie eventu muzycznego, powinien sprawdzić ofertę firmy Ledcity.

Zobacz Więcej

Kraków

Transfer Przeprowadzki

Martwisz się tym, że wyprowadzka z obecnie zajmowanego mieszkania sporo Cię wyniesie? Nie dość, że musisz ponieść wysokie koszty remontu i urządzania nowego mieszkania, to czeka jeszcze na Ciebie kolejny koszt związany z transportem! Na szczęście wcale nie musisz bać się tego, że wyniesie Cię to sporo, bo jest teraz firma oferująca najtańszy transport w Krakowie. Dzięki temu koszty Twojej przeprowadzki wcale nie wzrosną aż tak, jak się tego bałeś, a wreszcie zaczniesz mieszkać w nowym miejscu. 

Firmę, o której mowa, znajdziesz na stronie przeprowadzkitransfer.pl. Tam też czeka na Ciebie dokładny cennik i szczegółowe informacje związane z korzystaniem z tego typu usług. Twoja przeprowadzka z pomocą takiej firmy może się odbyć szybko i bez żadnych problemów. Nie czekaj więc i już teraz sprawdź, jakie terminy są dostępne, żeby umówić się na taki, który najbardziej Ci odpowiada. 

Zobacz Więcej

Klucze

GREJ

Profile tworzone z aluminium wykorzystywane są w najróżniejszych gałęziach przemysłu nie od dziś. Są one nieocenione przede wszystkim podczas produkcji zadaszeń, maszyn, okien, balustrad oraz innych konstrukcji. Systemy aluminiowe stosowane są również jako:

 • elementy oświetlenia,
 • profile do frontów mebli,
 • elementy konstrukcyjne tablic informacyjnych,
 • części hal magazynowych oraz hal namiotowych,
 • elementy linii przemysłowych,
 • części przenośników, transporterów oraz manipulatorów.

Obecnie osoby zainteresowane mają w czym wybierać, ponieważ profile różnią się od siebie ceną, kolorem, wielkością oraz kształtem. Profil aluminiowy półokrągły oraz inne modele dostępne są w internetowym sklepie Grej.

Klienci chwalą sobie solidność wykonania takich artykułów, dzięki czemu będą one służyć w pełni niezawodnie przez długi czas. Warto również wiedzieć, że aluminium jest metalem całkowicie bezpiecznym w użytkowaniu oraz takim, który nie szkodzi środowisku naturalnemu. Jest on doceniany za łatwość obróbki oraz bezproblemową konserwację.

Zobacz Więcej

Kraków

Paweł Podolecki „Zarobkowy Przewóz Towarów”

Podczas prowadzenia inwestycji budowlanych na pewno będzie potrzebny  sprawny transport i rozładunek sypkich czy stałych materiałów budowlanych. Na kilku etapach budowy pojawi się konieczność przemieszczenia na jej plac wielkogabarytowych elementów konstrukcyjnych. Strona hdspodolecki.pl zawiera ciekawą ofertę takich usług, nie tylko na obszarze Małopolski, gdzie mieści się siedziba firmy.

Postawą rzetelnej usługi jest urozmaicona flota pojazdów przystosowanych jednocześnie do przewozu ładunków oraz do ich sprawnego rozładowywania. Transport HDS z Krakowa w cenie, która nie okaże się zbytnio obciążać portfela inwestora, to optymalne rozwiązanie dla zapewnienia tempa prac przy budowie domu. Atutem przewoźnika są również doświadczeni pracownicy, posiadający niezbędne uprawnienia UDT na obsługę żurawi samochodowych.

Zobacz Więcej

Oświęcim

PPHU "BU-MOR"

Zamówienie drogą online oceny ryzyka zawodowego to opcja, którą udostępnia firma BU-MOR M. M. Bułka Sp. J. z Oświęcimia. Jest to sposób na szybkie i efektywne uzupełnienie wymaganej przez polskie prawo dokumentacji, a zarazem uświadomienie pracodawcy i pracownikowi, jak wiele rozmaitych zagrożeń może się wydarzyć podczas codziennej pracy w danej jednostce.

Dokumentacja oceny ryzyka zawodowego jest zwykle sprawdzana podczas kontroli BHP oraz audytu. Jej brak lub niezbyt dokładne opracowanie może być powodem otrzymania polecenia natychmiastowego uzupełnienia stwierdzonych nieprawidłowości lub, w bardziej skrajnych przypadkach, może stanowić podstawę do nałożenia kary finansowej na firmę czy placówkę. Warto więc zaufać wieloletniemu doświadczeniu, którym legitymują się pracownicy wspomnianego realizatora i zlecić im przygotowanie wymaganych dokumentów. 

Zobacz Więcej

Oświęcim

BHP-FORNIRE s.c.

Specjalizacją tej firmy są szkolenia BHP przeprowadzane za pośrednictwem internetu, którymi interesują się przedstawiciele różnych branż. Są one obowiązkowe w przypadku pracowników zupełnie nowych, ponieważ wpływają na bezpieczeństwo w trakcie wykonywania codziennych obowiązków. Korzystają z nich między innymi:

 • pracodawcy,
 • pracownicy pracujący w warunkach uznawanych za niebezpieczne,
 • pracownicy służby bezpieczeństwa oraz administracyjno-biurowi,
 • kadra menadżerska,
 • nauczyciele.

Atutami proponowanych szkoleń są korzystne ceny i przejrzysta forma.

Współcześnie coraz więcej osób przekonuje się do nabywania wiedzy przez internet, dlatego szkolenia BHP przeciwpożarowe przez internet zyskują na popularności. Warto pamiętać, że nieprzestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa bardzo często wiąże się z dotkliwymi karami finansowymi. Informacje na temat kursów online udostępniono na witrynie kursbhp.com.

Zobacz Więcej

Kraków

R-legal Kancelaria Adwokacka Katarzyna Rodacka

Poszukiwanie kancelarii oferującej profesjonalne usługi z obszaru RODO, e-Commerce, a także prawa cywilnego, obsługi przedsiębiorstw i wielu innych kwestii w województwie małopolskim, można rozpocząć od zapoznania się z ofertą dostępną pod adresem r-legal.pl. Katalog usługowy obejmuje takie rozwiązania, jak pomoc w ochronie danych osobowych dla klientów z Krakowa. Usługa ma na celu opracowanie dokumentacji w pełni zgodnej z wymogami przepisów, a także wdrożenie wszystkich rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo informacji.

Właścicielem portalu jest kancelaria adwokacka prowadzona przez Katarzynę Rodacką. Firma swoją ofertę kieruje do osób prywatnych i partnerów biznesowych. W swojej działalności stawia na kompleksowe, indywidualne podejście, rzetelność oraz najwyższy poziom profesjonalizmu.

Zobacz Więcej

Kraków

Bramidan Polska

Nowoczesne maszyny do prasowania odpadów to podstawa oferty dostępnej na stronie bramidan.pl. Czekają tam między innymi prasy do makulatury dostępne w wielu wariantach. Sprzęt wykorzystywany jest w celu ograniczenia objętości odpadów. Takie rozwiązanie pozwala na optymalizację procesów związanych ze składowaniem, transportowaniem oraz utylizacją niezależnie od skali prowadzonego przedsiębiorstwa.

Platforma sprzedażowa online należy do renomowanego przedsiębiorstwa działającego na rynku od wielu lat. Niezmiennie cieszy się popularnością oraz zaufaniem ze strony najbardziej wymagających partnerów. Jest to zasługa nie tylko pierwszorzędnych parametrów technicznych i użytkowych proponowanego sprzętu, lecz również indywidualnego podejścia i zaangażowania w obsługę ze strony wykwalifikowanego personelu.

Zobacz Więcej

Kraków

Boske Barber

Każdy, kto poszukuje profesjonalnego barbera, może zapoznać się z ofertą zaprezentowaną na tej stronie internetowej. Świadczone usługi obejmują między innymi różnorodne rodzaje strzyżeń, w tym basic i master. Barberzy oferują również strzyżenie brody, a także szereg zabiegów pielęgnacyjnych, dzięki którym włosy i broda zyskają blasku i zostaną ujarzmione. Barber w Krakowie wykona strzyżenie zarówno basic, jak master - wybór uzależniony jest od indywidualnych oczekiwań.

Na stronie internetowej boskebarber.pl można również zamówić karnety na wybrane zabiegi i określoną kwotę jako prezent dla kogoś bliskiego. Dostępne są także vouchery obejmujące wskazaną liczbę danej usługi. Co więcej, firma ta prowadzi również szkolenia dla wszystkich osób, które chcą zaznajomić się z technikami sztuki barberskiej.

Zobacz Więcej

Bolesław

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Ingremio-Peszel

Produkcji rur do instalacji elektrycznych, wentylacyjnych i grzewczych na co dzień podejmuje się przedsiębiorstwo Ingremio. Asortyment obejmuje rozwiązania dla wielu branż, tym samym gwarantując dopasowanie do licznych układów i instalacji, wymagających odrębnych parametrów.

Jeśli interesuje Cię rura rl, to na pewno warto zapoznać się z ofertą producenta i sięgnąć po jeden z wielu wyrobów. Rury tego typu dostępne są w kilku rozmiarach, co pozwala dopasować je do potrzeb. Nie można zapomnieć, że prócz wyrobów stosowanych w elektroinstalacjach, na stronie internetowej czekają także produkty przydatne przy ochronie mikrobiologicznej, w przemyśle motoryzacyjnym, przy technikach grzewczych i sanitarnych, a także w wielu innych.  Do stworzenia wszystkich wykorzystywane są wysokiej jakości materiały, dzięki czemu odznaczają się one trwałością, funkcjonalnością i przystosowaniem do konkretnych warunków. Wszystkie informacje dotyczące produktów czekają na stronie internetowej, z którą warto zapoznać się jeszcze dzisiaj. 

Zobacz Więcej

Nowy Sącz

IBCS Poland

Rozbudowany katalog produktów, usług i systemów informatycznych dla sektora logistycznego to podstawa oferty dostępnej pod adresem ibcs.pl. Właścicielem witryny jest firma, która zajmuje się między innymi produkcją przyjaznych środowisku etykiet FSC Certified. Certyfikat tego typu oznacza, że są one wytwarzane z drewna pozyskiwanego w sposób zrównoważony i jest gwarantem dobrych praktyk ekologicznych. Jest to także potwierdzenie braku dodatku BPA, czyli potencjalnie szkodliwej dla zdrowia substancji wykorzystywanej w produkcji tworzyw sztucznych.

Producent etykiet jest ponadto niezwykle cenionym partnerem handlowym innowacyjnych marek dostarczających na rynek urządzenia oraz oprogramowanie wykorzystywane na wszystkich etapach łańcucha dostaw. Szerokie kontakty handlowe i wieloletnie doświadczenie pozwalają na pełne zrozumienie potrzeb oraz oczekiwań partnerów biznesowych. Ofertę uzupełnia katalog usług związanych z audytem, analizą biznesową, usługami wdrożeniowymi, sieciowymi LAN/WLAN itp.

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl