Kujawsko-pomorskie


Kęsowo

PROD-MASZ Sklep Zaginarki

Od wielu lat działa na rynku PPHU Prod-Masz, uznawane za eksperta w zakresie produkcji maszyn do obróbki blach. Ma ono w ofercie rozmaite maszyny blacharskie, w tym zaginarki segmentowe, modułowe, hydrauliczne oraz CNC. W jego asortymencie są:

  • gilotyny manualne oraz hydrauliczne,
  • zwijarki,
  • żłobiarki ręczne i motoreduktorem.

Sprzęt ten jest chętnie kupowany przez polskich i zagranicznych klientów, ceniących wysoką jakość wykonania i różnorodność produktów. Firma ta, dzięki wysokiej jakości usług, buduje długotrwałe relacje z klientami, oddając w ich ręce urządzenia solidne, bezpieczne i o długiej żywotności.

Zobacz Więcej

Aleksandrów Kujawski

Autokasacja U Jacka

Autokasacja u Jacka to firma, która oferuje skup aut powypadkowych dla osób z Koronowa oraz innych, pobliskich miejscowości. To właśnie tu kierowca ma możliwość sprzedaży swojego pojazdu od ręki oraz otrzymania gotówki. Oznacza to, że nie będzie on musiał czekać miesiącami na znalezienie kupca, z czym spotykają się osoby wystawiające swoje pojazdy na internetowych aukcjach. Wiąże się to przede wszystkim z oszczędnością czasu.

Firma ta od lat zajmuje się profesjonalnym skupem samochodów, nawet tych uszkodzonych. Zatrudnieni w niej pracownicy są w stanie odebrać od  klienta samochody uszkodzone oraz rozbite, które przeznaczone są do złomowania. Na uwagę zasługuje także atrakcyjny cennik, dzięki któremu klienci nie będą stratni. Dostają oni określoną sumę pieniędzy do ręki, co jest dla nich bardzo wygodne.

Zobacz Więcej

Toruń

Kancelaria Komornicza w Toruniu Maciej Worotyński

Wielokrotnie wierzyciele nie mogą sobie samodzielnie poradzić z odzyskaniem należności od dłużników. Zdarza się, że pomimo częstych prób i ponagleń - również pisemnych - dłużnik znika, ukrywa swój majątek i staje się nieosiągalny. Aby odzyskać pieniądze, należy wtedy zgłosić sprawę do sądu. Działający w danym rewirze komornik przeprowadzi stosowną procedurę, dzięki której wierzyciel odzyska swoje należności. 

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem: komornik-torun.com znajduje się wykaz usług, jakie świadczy kancelaria komornicza. Prowadzi ona między innymi licytacje nieruchomości w Toruniu, a także dysponuje narzędziami , które umożliwiają skuteczną i szybką weryfikację majątku dłużnika, a także jego zajęcie. Wiele spraw można załatwić za pośrednictwem internetu, co znacznie ułatwia realizację egzekucji długów. 

Zobacz Więcej

Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Mieszcząca się w Bydgoszczy kancelaria prawna jest miejscem, gdzie można zasięgnąć porady i opinii, a także konkretnego wsparcia, w wielu przypadkach. Co ważne, dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Specjalistka pracuje w różnych obszarach prawa, każdy zatem, kto się do niej zgłosi, otrzyma potrzebne mu wsparcie. Często decydują się na to zwłaszcza osoby zamierzające się rozwieść czy też mające w perspektywie rozwód zainicjowany przez współmałżonka.

Jednym z najważniejszych aspektów takiego postępowania jest ustalenie, czy będzie się orzekać o winie za rozpad związku, czy nie. W tym drugim przypadku zazwyczaj postępowania finalizowane są znacznie szybciej, w pierwszym zaś - można liczyć na korzystne dla pokrzywdzonej strony rozstrzygnięcia, na przykład w zakresie podziału majątku. Prawnik z Bydgoszczy prowadzący rozwód doradzi zatem swemu klientowi najlepsze w jego przypadku rozwiązanie.

Szczegóły na temat takich postępowań i innych usług dostępne są na stronie mecenas-pacewicz.pl.

Zobacz Więcej

Brzoza

Z.P.H.U MAL-MET

Sprawne działanie światłowodu zależne jest od jego prawidłowego montażu. Do tego typu pracy najlepiej kupić specjalistyczne urządzenie firmy Mal-Met. Profesjonalna wdmuchiwarka kabli światłowodowych wykonana jest z wysokogatunkowych tworzyw i podzespołów. Specjalna konstrukcja zabezpieczona jest przed zniszczeniem i ma długą żywotność. Nowoczesne i innowacyjne technologie pozwalają na ułatwienie zadania operatorowi i może on zdalnie obserwować postęp prac na specjalnym wykresie.

Katalog z ofertą jest często aktualizowany i dopasowywany do najnowszych trendów panujących na świecie. Firma znana jest ze swojej działalności w Polsce oraz za granicą. Stabilna pozycja i ogromne doświadczenie w branży pozwalają na proponowanie korzystnych cen, które są konkurencyjne. W przypadku pytań warto skontaktować się telefonicznie.

Zobacz Więcej

Radzyń Chełmiński

Karomet Odlewnictwo Metali Kolorowych

Zakład odlewniczy oferuje odlewy z brązu i mosiądzu, miedzi oraz innych metali, a także formowanie stopów aluminium. Na zlecenie klienta firma jest w stanie wykonać np. kopie rzeźb wybitnych artystów z przeszłości lub dopomóc w realizacji projektów dzisiejszych twórców. Dostarcza też wysokiej jakości elementy znajdujące zastosowanie w sektorze przemysłowym, takie jak zbiorniki, tuleje, zębatki itp. 

Technika kokilowa, stosowana w warsztacie, jest stosunkowo tania, a produkty otrzymane w wyniku tego procesu są wytrzymałe. To metoda, na jakiej opiera się odlewanie z aluminium. Sprawdź na karomet.pl!

Zobacz Więcej

Toruń

BEAUTY MEDICA

Niechciane plamy na skórze w formie przebarwień mogą przydarzyć się każdemu. Powstają jako efekt zaburzeń działania melanocytów. To te komórki produkują melaninę, barwnik odpowiadający za kolor skóry. W momencie zaburzenia ich pracy pojawiają się nierównomierne zmiany skórne, które odznaczają się szczególnie mocno u osób z jasną cerą.


Usuwanie przebarwień skóry zaczynamy najczęściej od próby działania na nie kosmetykami drogeryjnymi. Niestety, nie mają one możliwości całkowitego wyeliminowania problemu za względu na niskie stężenie substancji aktywnych. Pozbywasz się wyłącznie pieniędzy. Do skutecznej walki z przebarwieniami warto zastosować zabiegi na bazie kwasów lub skorzystać z laseroterapii w Beauty Medica. Te dwie metody pozwalają na szybkie i całkowite pozbycie się plam, przy stosunkowo niskim koszcie.

 

Zobacz Więcej

Bydgoszcz

Kancelaria Prawno-Podatkowa Grant

Ludzie z różnymi problemami zgłaszają się do kancelarii prawniczych. Trudno jest samodzielnie nadążyć za zmieniającymi się przepisami prawa i dlatego warto korzystać z pomocy profesjonalnych adwokatów, dzięki czemu znacznie łatwiej wygrać proces w sądzie, a nawet polubownie rozwiązać bardzo trudny i skomplikowany konflikt. Na terenie Bydgoszczy kancelaria prawno-podatkowa Grant udziela fachowych porad na miejscu w siedzibie firmy, telefonicznie lub za pomocą kontaktu e-mail. Z takich usług korzystają zarówno osoby prywatne potrzebujące pomocy w zakresie prawa rodzinnego bądź cywilnego, ale także biznesmeni, którzy potrzebują stałego wsparcia w prowadzeniu biznesu.

Kancelaria prawnicza w Bydgoszczy oferuje kompleksowe usługi związane z przygotowaniem niezbędnych dokumentów do procesu sądowego, umów cywilnoprawnych, kontraktów biznesowych, a także w zakresie negocjacji handlowych. Prawnicy specjalizują się w konkretnych obszarach i dziedzinach prawa, dzięki czemu szybko mogą pomóc rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane sprawy.

Zobacz Więcej

Bydgoszcz

Cukiernia Sowa sp.j.

W ofercie polskiej cukierni dostępne są wypieki przygotowywane zgodnie z tradycyjnymi recepturami oraz z wykorzystaniem naturalnych składników. Klienci mogą udać się do jednego ze stacjonarnych punktów (zlokalizowanych na terenie wielu polskich miast) lub złożyć zamówienie na ciasta oraz torty z dostawą do domu (taka opcja jest dostępna m.in. w Katowicach, Szczecinie, Łodzi oraz Gdańsku). W popularnej Cukierni Sowa do wyboru są torty okolicznościowe i firmowe, a także ciasta deserowe i pieczone oraz ciastka, galanteria czekoladowa i słodkie bufety.

W asortymencie nie zabrakło również pieczywa. Klienci mogą kupić chleby (orkiszowe, wieloziarniste, żytnie, ze słonecznikiem), bułki (m.in. pszenne, maślane, razowe, jogurtowe) oraz inne wypieki z pieca (bagietki, minipizze, rogale, drożdżówki). Pełna oferta jest dostępna na stronie, gdzie udostępniono także akcesoria z firmowym logo — torby tekstylne, zestawy filiżanek, kubki termiczne i wiele innych propozycji dla stałych klientów cukierni.

Zobacz Więcej

Rypin

Rejs Sp. z o.o.

W sklepie internetowym nabyć można oświetlenie LED, różnego rodzaje taśmy, zasilacze, wyłączniki oraz inne niezbędne akcesoria. Dużą popularnością cieszą się nowoczesne rozwiązania, które są doskonałą dekoracją każdego wnętrza. Oferowane w REJS produkty są bardzo uniwersalne, praktyczne i trwałe. Przydadzą się w różnych pomieszczeniach. Mogą być wykorzystywane w pokojach, łazienkach, biurach oraz kuchniach.

W sklepie znajduje się drewniany organizer do szuflady, dzięki któremu można uporządkować wszystkie przybory kuchenne. Wkłady wyposażone są w różne przegródki oraz szczeliny na noże. Mogą być wykorzystywane również do przechowywania przypraw, a także innych niezbędnych akcesoriów. Klienci znajdą tu modele w różnych kolorach, kształtach i wymiarach, które bez problemu dopasują do posiadanych mebli.

Zobacz Więcej

Toruń

Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Online

Jesteśmy firmą, która przoduje na rynku dostawczo-serwisowym w zakresie systemów elektroenergetycznych, oferując zaawansowane technologicznie rozwiązania, w tym wyłączniki niskiego napięcia. Dzięki naszym wysokiej klasy produktom zapewniamy niezawodność i bezpieczeństwo instalacji elektrycznych w różnorodnych obszarach przemysłu. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, które pozwalają nam projektować systemy dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, gwarantując ich maksymalną efektywność. Profesjonalne doradztwo oraz ciągłe doskonalenie oferowanych usług sprawiają, że jesteśmy uznawani za wzór świetności i wiarygodności w branży. Solidność i zaangażowanie w każdy projekt cieszą się uznaniem wśród partnerów biznesowych, co umacnia naszą pozycję lidera.

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl