Dolnośląskie


Mirków

HEWEA sp. z o. o.

W szerokim asortymencie firmy o nazwie HEWEA zainteresowani znaleźć mogą między innymi siłowniki hydrauliczne do wywrotu. Tego typu elementy niezbędne są do funkcjonowania wielu maszyn - skutecznie sprawdzą się zatem w wielu różnych dziedzinach przemysłu - na przykład górnictwie, rolnictwie czy budownictwie. 

Siłownik opiera swoje działanie o wykorzystanie energii płynu roboczego - dzięki temu jest w stanie wytworzyć energię mechaniczną. Proponowane przez firmę produkty charakteryzują się niezwykłą solidnością i trwałością - każdy z nich składa się bowiem z wysokiej jakości komponentów. 

Więcej konkretnych informacji zainteresowani znaleźć mogą za pośrednictwem strony internetowej firmy. Dostępna jest ona pod adresem hydromech.eu. Tam można również składać zamówienia na wybrane przez siebie produkty. 

Zobacz Więcej

Wrocław

E-CDP

W domkach jednorodzinnych, szczególnie tych piętrowych, jest z reguły wiele różnych wnęk i skosów, czy to pod schodami, czy też na strychach, które trudno jest zagospodarować, gdyż często nie mieszczą się tam żadne gotowe komody, szafki ani szafy. Na szczęście bardzo modne stały się w ostatnim czasie szafy w zabudowie, wrocławska firma CDP zamówienia na takie szafy realizacje niemal od ręki. Zmówienia można składać osobiście w jednym z trzech salonów albo wypełniając formularz kontaktowy dostępny na e-cdp.pl.

Na polecanej stronie można obejrzeć ciekawe realizacje zabudowy skosów i wolnych miejsc pod schodami, z pewnością pomoże to w wyborze szaf, które będą nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale też będą się efektownie prezentować w każdym wnętrzu. Firma od lat współpracuje z czołowymi producentami:

 • płyt meblowych
 • blatów
 • drzwi systemowych
 • frontów
 • akcesoriów meblowych,

co ma duży wpływ na wysoką jakość i atrakcyjne ceny produkowanych mebli.

Zobacz Więcej

Pęgów

JN Projekt

Wykorzystanie worków typu Big Bag na magazynach i w działach produkcyjnych jest popularne i nietrudno zrozumieć, dlaczego worki te są tak chętnie wdrażane na stacjach ładunkowych - pozwalają one bowiem zapakować większą ilość towarów w bezpieczny i wygodny sposób. Żeby efektywnie korzystać z możliwości worków, niezbędne okazują się stacje rozładunku Big Bag - dzięki nim rozładowywanie ładunków sypkich ze wspomnianych worków przebiegać może szybciej, sprawniej i skuteczniej.

Firma JN Projekt udostępnia takie stacje w swojej ofercie. Warto zatem odwiedzić jej stronę internetową, pod adresem: jnprojekt.pl, gdzie zapoznać się można ze szczegółowymi parametrami wspomnianych maszyn. Ich podstawowymi zaletami są:

 • oszczędność czasu rozładunku,
 • zminimalizowanie udziału pracy ludzkiej,
 • możliwość ponownego wykorzystania worków Big Bag.
Zobacz Więcej

Wrocław

Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki

Założenie działalności gospodarczej nie jest obecnie trudne, jednak każdy przedsiębiorca musi zdawać sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nim ciąży, szczególnie jeżeli ma to być duże przedsiębiorstwo zatrudniające inne osoby. W takim przypadku konieczne jest sporządzanie różnych aktów prawnych, a także różnego rodzaju umów, których podstawą jest prawo gospodarcze. We Wrocławiu porady dotyczącej funkcjonowania firm czy spółek udzieli kancelaria prawna, która specjalizuje się w prawie gospodarczym.

Jedną z takich kancelarii można znaleźć na przykład na stronie kancelariarostocki.pl, której adwokaci służą klientom pomocą między innymi w takich w sprawach jak:

 • sporządzanie i negocjowanie umów cywilnoprawnych i handlowych,
 • reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych szczególnie dotyczących ochrony dóbr osobistych i ochrony własności.

Kancelaria ta do każdej sprawy i każdego klienta podchodzi indywidualnie i wspólnie z nim stara się znaleźć satysfakcjonujące go rozwiązanie. Pracujący tutaj adwokaci nieustannie śledzą wszelkie zmiany i odbywają szkolenia z różnych dziedzin prawa.

Zobacz Więcej

Wrocław

KLIMATEST

Poszukując zaawansowanych maszyn przemysłowych do przeprowadzania testów i badań materiału, warto zainteresować się ofertą firmy Klimatest. Oferuje ona bardzo szeroki wachlarz maszyn pochodzących od najlepszych producentów w branży, a jednym z najciekawszych, dostępnych aktualnie urządzeń jest komora klimatyczna. Pozwala ona przeprowadzać testy klimatyczne, ale wyróżnia ją wiele usprawnień i nowinek technologicznych, ułatwiających i przyspieszających pracę.

Tego typu komora klimatyczna posiada bardzo szeroki zakres możliwego działania, zarówno jeśli chodzi o temperaturę, jak i wilgotność (adekwatnie jest to zakres od -35°C do 150°C oraz od 30% do 95% RH). Tym, co wyróżnia ją spośród innych, jest dotykowy ekran pozwalający zapisywać tryby pracy oraz możliwość sterowania maszyną przez internet.

Zobacz Więcej

Wołów

Moliland

Jeżeli lubisz przedmioty, które nie tylko są funkcjonalne, ale też dodają uroku wnętrzom, możesz zapoznać się z ofertą internetowego sklepu Moliland. Znajdziesz w nim prześliczne półki chmurki, które można z powodzeniem wprowadzić zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Zostały one pomalowane emalią akrylową spełniającą wysokie standardy, w tym normę europejską "Bezpieczeństwo zabawek". Dzięki niej półkom nadano ładne kolory, w tym jasne, jak i mocne oraz zdecydowane.

Szukasz białych półek, gdyż chciałbyś zaaranżować pokój dziecka, inspirując się stylem skandynawskim? Znajdziesz je na stronie https://www.moliland.pl/polki-chmurki. Na uwagę zasługuje półka chmurka wersja Laguna, gdyż została ona wyposażona w 3 wieszaki. Można na nich zawiesić np. pluszaka, świecące lampeczki, w tym m.in. modne kule, obrazek i wszystko to, co podpowiada nam wyobraźnia.

Zobacz Więcej

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wprowadziłeś coś nowego na rynek? Jesteś pewien, że Twój produkt to innowacja, jakiej jeszcze nikt inny nie wprowadził, a tym samym chciałabyś go opatentować? Zgłoś się do odpowiedniej kancelarii i we wsparciu rzeczników przejdź przez cały proces. 

Kancelaria rzeczników patentowych kancelariaipat.pl od lat świadczy usługi prawne w zakresie prawa patentowego. Jako kancelaria wspierają oni przedsiębiorców w sprawach przed Urzędem Patentowym RP, przed Światową Organizacją Własności Intelektualnej w Genewie,  jak i przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własnosci Intelektualnej (EUIPO). Wrocławska kancelaria świadczy przede wszystkim usługi takie jak opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń do ochrony wzorów użytkowych, opracowywanie opisów i dokonywanie zgłoszeń patentów na wynalazki, prowadzenie spraw spornych w zakresie unieważnienia udzielonych już praw wyłącznych, przedłużanie praw ochronnych znaków towarowych, prowadzenie postępowań spornych, jak i wiele innych. 

Zobacz Więcej

Gdańsk

Laweta za grosze

https://lawetazagrosze.pl/
Zobacz Więcej

Rzeplin

EuroPharma Alliance Sp. z o.o.

Ogromny potencjał, jaki kryje w sobie Europharma Alliance jest stopniowo odkrywany przez kolejnych kontrahentów. Chodzi o firmy, które chcą zlecić wytwarzanie doskonałej jakości suplementów, a sami nie posiadają możliwości ich wytwarzania. Prezentowany w tym miejscu zakład dysponuje zaawansowanym zapleczem oraz doskonałymi kadrami. Znajduje to przełożenie na efektywną produkcję preparatów, jakie wręcz idealnie wywiązują się ze swoich zadań.

Dobrej jakości wyrób w tej kategorii może liczyć na wiele pozytywnych ocen, jednakże musi działać należycie. Jeśli chodzi o suplementy diety, ich produkcja kontraktowa stanowi w tym momencie rozwiązanie optymalne z punktu widzenia szerokiego grona przedsiębiorstw. Pozwala bowiem ograniczyć koszty, a jednocześnie realizować wszelkie plany związane z oferowaniem nowych wyrobów swoim odbiorcom.

Zobacz Więcej

Ozorzyce

Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń

Komfortowy przewóz osób z Polski do Danii, Holandii bądź Niemiec proponuje swoim klientom między innymi firma o nazwie Busy Speedy Gonzales. Usługi te sprawdzone są już przez wielu klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim regularność wyjazdów. Terminy kursów nie ulegają bowiem zmianie, zatem każdy zainteresowany spokojnie może planować swoją podróż - i to nawet ze sporym wyprzedzeniem!

Firma posiada szereg nowoczesnych pojazdów, które idealnie przystosowane są do tak dalekich tras. Zatrudnieni w firmie kierowcy to profesjonaliści, zatem cała podróż przebiegnie nie tylko sprawnie, ale przede wszystkim bezpiecznie.

Więcej konkretnych informacji na temat wszystkich proponowanych przez tę firmę usług każdy zainteresowany znajdzie bez problemu kierując się na stronę internetową busyspeedygonzales.pl. 

Zobacz Więcej

Wrocław

Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska

Na stronie internetowej: kancelariapawlowska.pl widnieje oferta usług, świadczonych przez kancelarię adwokacką. W zakres jej specjalizacji wpisuje się prawo rodzinne, karne, cywilne i gospodarcze. Wielu klientów ma zatem szansę uzyskać w tej kancelarii poszukiwane wsparcie. 

Również jeśli potrzebny jest adwokat z Wrocławia do rozwodu, we wspomnianej kancelarii można uzyskać pomoc. Sprawy rozwodowe obejmują zarówno reprezentowanie klienta podczas procesu, jak i tworzenie wraz z nim pozwu rozwodowego oraz ustalanie ewentualnych roszczeń alimentacyjnych. Podział majątku i ustalanie praw rodzicielskich to wsparcie, jakie znajduje się w zakresie świadczonych usług. 

Z uwagi na zróżnicowany stopień skomplikowania spraw rozwodowych oraz spore emocje, towarzyszące rozstaniom, adwokat musi być specjalistą w tej dziedzinie.

Zobacz Więcej

Trzebnica

Brave Design Jacek Bartosik

Kopiowanie plików z komputera czy laptopa to codzienność. Każdego dnia bowiem można zetknąć się z tą koniecznością. Jeśli zatem prowadzisz swoją firmę i chcesz utrwalić w świadomości klientów i pracowników swoją identyfikację wizualną, to warto postawić na pendrive z logo firmy.

 

Wykonując te standardowe czynności, jakimi jest powielanie plików, można posłużyć się tym małym przedmiotem, a w dodatku mając w rękach gadżet znanej marki. Taka forma promocji spotyka się z uznaniem i jest często wybierana, bo po prostu działa! Nie da się bowiem w dzisiejszych czasach obejść bez tego wynalazku. A dzięki firmie Brave Design promocja przez urządzenie, jakim jest pendrive z logo firmy może stać się lepsza, bo ma ona doświadczenie i sprawdzone sposoby na umieszczanie logo na przedmiotach codziennego użytku. Wypromuj swoją firmę i dotrzyj do szerokiego grona odbiorców, którzy będą pracować razem z Tobą, poprzez posiadanie tego małego narzędzia. Zaufaj sile marketingu, a zobaczysz, jak klienci ucieszą się z takiego podarunku.

Zobacz Więcej

Rogoźnica

Kamieniarstwo D&J Gromiec

W kraju pojawia się coraz więcej produktów pochodzenia zagranicznego, w tym chińskiego, które wypierają rodzime wyroby, mimo ich ogromnych walorów. Wielu kieruje się niską ceną lub łatwą dostępnością, nie zadając sobie trudu znalezienia polskich odpowiedników. Nie inaczej jest w przypadku kamienia służącego za budulec w budownictwie i wykończeniu wnętrz. Polska posiada bowiem własne złoża najtrwalszej skały magmowej stosowanej w kamieniarstwie, jaką jest granit. Kamieniołomy zlokalizowane są na terenie Dolnego Śląska, tworzą tzw. zagłębie strzegomskie, stąd nazwa kamienia – granit strzegomski.

Z tej odmiany kamienia zakłady kamieniarskie, takie jak m.in. firma Gromiec, produkują elementy architektury, kostki i płyty chodnikowe oraz elementy wykończeniowe. W swojej ofercie zakład posiada parapety zewnętrzne i wewnętrzne, schody czy blaty kuchenne z granitu ze Strzegomia.

Zobacz Więcej

Gajków

Zdzisław Budny C-BIT BIS

Komputer używany do podstawowych zastosowań biurowych wcale nie musi być demonem prędkości. Powinien być za to niezawodny i wytrzymały, by nie powodować przypadkowych przestojów w firmie. Dlatego też wiele przedsiębiorstw decyduje się na komputery znanych producentów, którzy słyną z dobrej jakości sprzętów biurowych (głównie Dell), a dodatkowo biorą je w leasing, by za jakiś czas wymienić na kolejną generację sprzętu przy minimalizacji kosztów własnych.

Takie komputery stacjonarne używane, pochodzące z leasingu, mogą potem trafić do innych firm (na przykład dopiero rozpoczynających działalność i oszczędnie planujących koszty), albo też do użytkowników prywatnych. C-BIT BIS ma w swojej ofercie właśnie takie, dokładnie przetestowane i sprawdzone komputery Dell, HP czy Fuji (w różnych typach obudowy — np. desktop lub tower). Można do nich dobrać też świetne monitory LCD albo na przykład drukarki laserowe i stworzyć kompletny, tani i niezawodny zestaw biurowy.

Zobacz Więcej

Gromadka

‘’SOKOŁOWSKI’’ Sokołowski Michał

Odpowiednie zabezpieczenie samochodu jest bardzo ważne dla każdego właściciela. Dlatego dobrze jest posiadać wysokiej klasy bramę do garażu, która okaże się gwarantem bezpieczeństwa. Warto jednak postawić na bramę od profesjonalistów.

Tego typu produkty dostarcza swoim klientom przedsiębiorstwo Sokołowski Wszystko z Metalu. Firma ta udostępnia bramy garażowe w województwie dolnośląskim i wielu innych miejscach, gwarantując również doskonałe połączenie wysokiej jakości z niskimi cenami. Co ważne, to samo przedsiębiorstwo zajmuje się również produkcją i montażem metalowych ogrodzeń, bram wjazdowych i balustrad balkonowych. Przed podjęciem decyzji o współpracy można też zgłosić wszelkie wątpliwości pracownikom, którzy chętnie je rozwieją, a ponadto dopasują ofertę do potrzeb. Skorzystaj z szansy i złóż zamówienie!

Zobacz Więcej

Lubawka

FHU GAMBIA

Strona internetowa gambia.net.pl to miejsce, gdzie można zapoznać się z rozbudowaną ofertą renomowanego dystrybutora materiałów technicznych. Obejmuje ona między innymi materiał do wycinania uszczelek, który znajduje bardzo szerokie zastosowanie w instalacjach rurociągowych. W sprzedaży znajdują się różne warianty, w tym przeznaczone do kontaktu z żywnością, z okuciem wewnętrznym lub zewnętrznym, zbrojone siatką, z domieszką grafitu itp.

Właściciel portalu to przedsiębiorstwo, które działa w branży od wielu lat. Dzięki doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy doskonale rozumie potrzeby oraz oczekiwania klientów. Stosuje surowe kryteria selekcji asortymentu, stawiając na połączenie funkcjonalności i konkurencyjnych cen. Nie sposób nie wspomnieć także o indywidualnym podejściu do każdego klienta niezależnie od wielkości zamówienia, jak również nowoczesne zaplecze transportowo-logistyczne zapewniające najwyższy poziom obsługi oraz realizacji zamówień niezależnie od częstotliwości współpracy. 

Zobacz Więcej

Osiecznica

PPHU Ceramika Artystyczna WIZA Sp. z o.o.

Piękne przedmioty wykonane z ceramiki są idealnym pomysłem na prezent. Wielbicielom ludowych i folklorystycznych wzorów szczególnie przypadnie do gustu ceramika bolesławiecka. Sklep internetowy, w którym znajdziesz oryginalne produkty z Bolesławca, to store.ceramikawiza.com. Za jego pośrednictwem zamówisz ceramiczne talerze, kubki, zestawy kuchenne i obiadowe, komplety oraz różne akcesoria. Wszystkie produkty szybko znajdziesz dzięki ich przyporządkowaniu do konkretnych kategorii. Opisy uwzględniają także informacje o stanie zapasów magazynowych, co jest przydatne w przypadku chęci kpienia większej ilości wyrobów ceramicznych.

Sklep odpowiada zarówno na wiadomości nadesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego, jak i poczty e-mail. Towary możesz otrzymać za pośrednictwem kuriera lub paczkomatów. Wszystkie przesyłki zostają odpowiednio zabezpieczone, więc dotrą do Ciebie bez żadnych wad.

Zobacz Więcej

Legnica

Activepharm Labs Sp. z o.o. Sp. K.

Produkty oferowane w sklepie internetowym przeznaczone są dla osób, które poszukują naturalnych suplementów. Znaleźć tu można środki, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, uzupełniają dietę w liczne witaminy i minerały, przyczyniają się do poprawy koncentracji i zdolności poznawczych. W Singularis dostępna jest także siarka do picia. MSM to pierwiastek, który odpowiada za dobrą kondycję naczyń krwionośnych, mocne włosy i paznokcie. Produkt często jest stosowany przez osoby cierpiące na przewlekły ból, choroby zwyrodnieniowe stawów, kontuzje i rany pooperacyjne. 

Suplement ułatwia przyswajanie witamin i aminokwasów. Działa ochronnie na kości i stawy, przyspiesza regenerację mięśni. Pobudza produkcję włókien kolagenowych, dzięki czemu spowalnia proces starzenia się naskórka. Sklep oferuje preparaty w formie proszku, które można rozpuścić w dowolnym napoju. Znaleźć tu można także inne naturalne produkty takie jak młody jęczmień, spirulina, chlorella, ginkgo biloba i korzeń maca.

Zobacz Więcej

Wrocław

Kancelaria notarialna Anna Poswa

Notariusz, z jakim można skontaktować się na stronie wroclawnotariusz.com.pl, to funkcjonariusz publiczny, z jakim kontaktują się osoby chcące stworzyć dokumenty przekształceń własnościowych. Jego zadaniem jest potwierdzenie zmian w statusach nieruchomości różnych typów. Warto pamiętać, że akty notarialne przygotowywane we Wrocławiu mają charakter pism urzędowych, co oznacza, że ich treść jest uznawana za zgodną z prawdą oraz wiarygodną w sądach. Innymi słowy, potwierdzają one prawa klienta.

Co ciekawe, notariusz współpracuje nie tylko z osobami planującymi sprzedać lub nabyć nieruchomość, ale też z klientami zawierającymi umowy najmu. Nie każdy wie, że dokumenty przygotowane bez współpracy z tym specjalistą mają niewielką skuteczność w przypadku procedur prawnych. Akty zapewniają oszczędność czasu, ponieważ umożliwiają wszczęcie egzekucji bez konieczności występowania na drogę sądową.

Zobacz Więcej

Jelenia Góra

Tania Paczka

Zgodnie z regulaminem dostępnym na tronie brokera kurierskiego, w paczkach krajowych i zagranicznych nie mogą być przewożone materiały wybuchowe, toksyczne i ogólnie przyjęte za niebezpieczne. Obowiązkiem nadawcy podczas wypełniania formularza dostępnego na Tania-paczka.net jest określenie grupy towarowej, które znajduje się w paczce. Ma to szczególne znaczenie w przypadku, kiedy adresatem jest osoba, która zamieszkuje poza terenem Unii Europejskiej. 

Wszyscy przewoźnicy dostępni na prezentowanej stronie, to firmy w wieloletnim doświadczeniem. Paczki za granicę realizuje między innymi DHL, który jest znany na całym świecie. Wybierają tę lub inną opcję klienci mają pewność, że ich paczka dotrze na miejsce, w stanie nienaruszonym. Koszty nadania są zdecydowanie niższe od tych, które klient uzyskałby, decydując się na indywidualne nadanie paczki. 

Zobacz Więcej

Wrocław

PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA

Oferta szkoleń opracowanych przez PROQUAL jest doskonale oceniana przez wiele podmiotów biznesowych z całej Polski. Dostępne moduły dotyczą takich zagadnień jak audyty, ale koncentrują się też na innych obszarach istotnych w kontekście funkcjonowania przedsiębiorstw. Zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym oraz zdalnym.

Bez względu na wybrany wariant, jakość merytoryczna stoi na jednakowo wysokim poziomie. Jeśli pożądanym tematem jest kontrola jakości, szkolenia w tym zakresie bazują na standardzie AQL. Oznacza to, że po jego odbyciu można znacznie efektywniej przeprowadzać kontrolę statystyczną.

Zobacz Więcej

Legnica

Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski

Do opisanej na stronie adwokatmichalski.com kancelarii prawnej mogą zgłaszać się przedsiębiorcy i osoby prywatne. Ci pierwsi zwykle decydują się na zamówienie stałej, kompletnej obsługi prawnej, która obejmuje różne działania, wedle ustaleń bądź bieżących, pojawiających się potrzeb. Klienci prywatni zaś zwykle poszukują w Legnicy adwokata do rozwodów. Nic dziwnego - szacuje się, że obecnie nawet co drugie małżeństwo kończy się w ten sposób - na sali sądowej.

Zatrudnienie adwokata pozwala zyskać pewność, że zrobi się wszystko, co jest w mocy, by uzyskać dla siebie korzystne rozstrzygnięcie sądu, co jest szczególnie istotne wtedy, gdy chce się orzekać o winie, a przy tym podzielić majątek i opiekę nad dziećmi oraz ustalić wysokość alimentów. Prawnik bierze też na siebie kontakty z drugą stroną.

Zobacz Więcej

Kielce

PHU Panel-Plus

Poszukujesz paneli winylowych na świętokrzyskim rynku? Miejsce- Kielce. Nawierzchnia, która łączy w sobie łatwość montażu, niebywałą wytrzymałość oraz estetykę? Zapomnij o długotrwałym szukaniu! Nasze panele winylowe Kielce to wyjątkowy asortyment, który zadowoli najbardziej wymagających klientów. Przywieziemy je bezpośrednio pod Twoje drzwi, doradzimy w wyborze i pokierujemy przez proces instalacji. Pomożemy uczynić Twoje wnętrza magicznym miejscem. Twoja wyobraźnia jest jedynym limitem! Szukając paneli winylowych, pamiętaj - miejsce to Kielce, firma to my! Zadzwoń i sprawdź naszą ofertę już dziś!

Zobacz Więcej

Święta Katarzyna

Techno

Producenci artykułów żywnościowych i innych, wymagających szczelnych opakowań, znajdą odpowiednie folie u dolnośląskiego producenta. Firmę tę można znaleźć na stronie techno.com.pl wraz z bogatym asortymentem. Jest to nie tylko producent rozmaitych rodzajów folii i worków, ale też dystrybutor urządzeń pakujących, renomowanych, europejskich marek. Firma ta produkuje m.in. worki barierowe, zamykane przy pomocy pakowarek próżniowych i zgrzewarek stołowych.

Pakuje się w nie nie tylko produkty spożywcze, wymagające ochrony przed utratą cennych właściwości, w tym smaku i zapachu, ale również sterylne artykuły medyczne i elektrotechniczne. Worki te produkuje się z folii barierowej:

 • PA/PE - bezbarwnej,
 • MET/PET/PE - metalizowanej,
 • PA/PE/ MET - bezbarwno-srebrnej i bezbarwno-złotej.

Producenci poszukujący worków w różnych rozmiarach znajdą na stronie tabelę z zakresem wielkości. Do zalet tych opakowań należy zaliczyć doskonałą termoformowalność, wyjątkową szczelność, wysoką przezroczystość i dobrą zgrzewalność.

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.teamrace.pl