Opolskie


Biestrzynnik

Euroschola.eu

Żeby móc skutecznie uczyć dzieci informatyki i obsługi komputera, konieczne jest przygotowanie odpowiedniego sprzętu. Wiąże się to co prawda z wydatkami, ale na szczęście można je obniżyć. W jaki sposób? Poprzez wyposażenie pracowni komputerowej w urządzenia kupione bez podatku VAT. Taka możliwość otwiera się przed szkołami i placówkami edukacyjno-wychowawczymi, które przystąpią do programu EuroSchola.eu.

W ramach programu Euro Schola fachową pomocą służą specjaliści z doświadczeniem i wiedzą, które pozwalają na efektywną i szybką realizację inwestycji w sprzęt komputerowy. Ich zadaniem jest wzięcie na siebie wszelkich formalności związanych np. z wypełnianiem wniosków czy fizycznym dostarczeniem sprzętu na miejsce. Najważniejsza jest jednak oszczędność czasu i przede wszystkim pieniędzy, którą można zyskać poprzez udział w programie.

Zobacz Więcej

Kluczbork

ERD ENGINEERING Sp. z o.o.

Prowadząc przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją opakowań lub wielu innych elementów odlewanych będziesz potrzebował odpowiednich form. Zleć ich produkcję w zakładzie rkkplast.pl, a z pewnością jakość Cię zachwyci! Oferowane przez nich formy wtryskowe powstają dzięki pracy doświadczonych pracowników oraz urządzeń, które oferują maksymalną precyzję.

Warto wiedzieć, że firma wykorzystuje postprocesory do frezarek, które pozwalają przygotowywać gotowe produkty przy wykorzystaniu projektów 3D. Takie rozwiązanie jest gwarancją dbałości o szczegóły. Forma zaprojektowana po konsultacjach z Tobą będzie odpowiadała wszelkim oczekiwaniom. Co ważne, firma para się również przetwórstwem materiałów sztucznych, co znacznie poszerza zakres ich prac. Odwiedź stroną internetową, a dowiesz się jeszcze więcej o ofercie!

Zobacz Więcej
© Copyright 2019 | www.teamrace.pl